Clio, Getz, Corsa, Fiesta Satmayı Düşünenler

Kodla Büyü

namikc

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar 2001 yukarısı Clio hatchback ya da Getz satmayı düşünenler ya da çevresinde temiz gören bilenler varsa yazarlarsa sevinirim.

Re: Clio ya da Getz Satmayı Düşünenler

Getz üretimden kalkmadı mı sayın hocam ?

Şimdi değil ama ekim gibi satmayı düşünüyorum hocam. 2004 model 55.000 1.2 motor

sayın hocam 2 ay önce 2004 hb clio yu satıp üzerine 600 tl koyarak 2004 1.3 gls aldım. tavsiyem clio yerine getz alın. fiyat farkı fazla değil ama konfor farkı var. yakıt olarakta getz daha iyi

Hocam tavsiye veren sağolsunlar oluyor. Ama kimsenin tavsiyesi diğerininkini tutmuyor.

Opel Corsa 2001 üstü de olabilir.

İlanınız var mı hocam?

Re: Clio, Getz, Corsa Satmayı Düşünenler

aynenbadi' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-tertemiz-307-195705761/detay
şu aracın aynısı ama sunruflu modeli ve km si 40 bin de..
fiyatımda bundan farklı tabi. aslında yazın satmayı düşünüyordum
hocam, aracın fiyatı nedir? Bende merak ettim :)

ttalan46' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-tertemiz-307-195705761/detay
şu aracın aynısı ama sunruflu modeli ve km si 40 bin de..
fiyatımda bundan farklı tabi. aslında yazın satmayı düşünüyordum
hocam, aracın fiyatı nedir? Bende merak ettim :)
valla hocam 28 e bırakıcam, belki pahalı diyenler olabilir ama türkiyede aracım tek..daha 42 binde,sunruflu, tüp dahi takılmamış, sadece keyfi sürtmeden dolayı 1-2 parça temizlk boyası var ( plastik yerinde) ..şuan satma niyetm olmadığı için koymadım siteye ama yazın satıp sedan almayı düşünüyorum

Hocam bana o fiyat yüksek. Ev kredim de var. Onun için yüksek fiyatlar veremem.

Arkadaşlar Ford Fİesta satmayı düşüneniz ya da çevresinde dosta gidecek bir Fiesta var mı?

namikc' Alıntı:
Hocam tavsiye veren sağolsunlar oluyor. Ama kimsenin tavsiyesi diğerininkini tutmuyor.
kimmiş o clioyu getze tercih eden clio yerine doğana bin çok konforlu ciddiyim

Fiestayı da ciddi anlamda düşünüyorum.

arkadaşlar fiat grubundan palio ve punto yu opel dende corsa yı tercihimdir.

Valla hergün sürekli araba sitelerine bakıyorum ama fiyatlar uçmuş. Sanırım araba alamayacağım...

benim arkadasimda 2011 getz var hocam siyah renk 55 bin de lavato marka tup var 1.4 doch motor aracta el kadar bi boya var baska da bisey yok ilanda yok cunku satmaya karar vermemisti 24 bine birakir son olarak tahminimce bi dusunun

Hocam kaçırılmayacak bir araba sanırım ama bütçemi daha da zorlamam gerekiyor onun için. 15-18 civarı birşey bakıyorum şu anlık. Teşekkür ediyorum

Yaza düşünürsen 2008 model dizel extreme paket clio 3 var. Tırnak kadar boyası yok değişeni yok kaza hasar kaydı fln hiçbir şey yok tertemiz.90 binde dosta gidecek bir araba.27.500 diye düşünüyorum fiyatına.Kırşehirdeyim

O fiyatta bana pek uygun değil sayın hocam.

hocam memleketin nerde ? bende fiesta vaı 2007 gümüs giri sağ arkada geri giderken çarpmışlar. çamurlukta boya var başka boya vs yok. aslında yazın yer değiştirebilirsem satacaktım. öyle düşünüyorum da kısmetse yine satarım. km 138binde hiç bi sorunu yok

Geri