CISCO

Kodla Büyü

badboys

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar gerilimi bırakalım ve birbirimize yardım etmeye devam edelimmmm

BT temelleri A+ soru türlerinde CISCO soruları örnekleri vermiş arkadaşlar ama CISCO başlı başına bir alan olduğu için bu sınavda çıkmayaccak diye düşünüyorum.Daha yüzeysel ağ soruları çıkacaktır ne dersiniz saygılar herkese başarılar

badboys arkadaşıma katılıyorum.
Cisco başlı başına bir sertifika sınavı
Bu soruları genele soracaklarını sanmıyorum

sabır be kardeşler.İnanın Çok sabır çok sabır çok sabır........Öfkelendiğiniz vakit Sanır çekmek Zordur.İşte bunu yapmalıyız.Sabır İlk anda etkisi göstermelidir.Sonradan gelen Sabır Bişey ifade etmez....

sedom' Alıntı:
sabır be kardeşler.İnanın Çok sabır çok sabır çok sabır........Öfkelendiğiniz vakit Sanır çekmek Zordur.İşte bunu yapmalıyız.Sabır İlk anda etkisi göstermelidir.Sonradan gelen Sabır Bişey ifade etmez....

hocam umarım tanışırız seninle

arkadaşlar CISCO denilen firma bilgisayar ağları konusunda dünya çapında bir firmadır. kendi üretmiş olduğu network araçları başta routerlar olmak üzere yönetim ve işletimi ile ilgili sertifikasyon programları ve eğitimleri sunar. bu eğitimlerin başlangıç noktası ccna dir. söylemesi ayıptır bende var bundan bir tane. bir sonraki aşama ise ccnp dir ki ülkemizde bu sertifikaya sahip çok fazla insan bulunmamakta. daha detaylı bilgi almak isterseniz buradan yazın sizleri bilgilendireyim. saygılar.

tamam hocam dediğiniz sertifikaları almış biri olarak bu sonavda sizce o tür sorular çıkarmı demek istedik
saygılar

Geri