chrome pembe oldu

Kodla Büyü

tekinergun80

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bugün okuldaki pc den chrome u açarken pembeleştiğini gördüm. Ekran görüntüsü ekte.Eski haline getirmek için ne yapılabilir?

Ekli dosyalar

• chrome ekranım.jpg
    chrome ekranım.jpg
    56.1 KB · Görüntüleme: 154
Win10 en alt sağda özelliklerden okuma modu veya gece modu diye birşey var buraya bakın düzelmesi lazım.

ayarlarına baktım sayın hocam. Kaldırıp tekrar kurdum. Sürüm kontrolü yaptım ama nafile...

benimki intel. 3D ayarlarına bakıyorum ama nasıl devre dışı bırakacağımı göremedim açıkçası.

benimki intel. 3D ayarlarına bakıyorum ama nasıl devre dışı bırakacağımı göremedim açıkçası.
upload_2018-9-7_14-27-11.png

Siz 3D yerine 3B butonuna basacaksınız. Sonra bu yukarıdaki ekran karşınıza çıkacak. Uygulama seçin kısmının bu fotodaki gibi boş olması gerekir. Sizin ekran görüntüsünü atın.

Bu attığınız ekran 3B menüsü değil. Profiller menüsü bu. 3B'nin ekranını görmeliyim.
upload_2018-9-7_15-46-40.png

Varsayılanları geri yükle - Profili kaydet butonlarına basın, bu işlemi yaparken Chrome kapalı olsun. Sorun çözülmemişse ekran kartı sürücünüzü komple kaldırın tekrar kurun.

Sayın hocam önerilerinizi uyguladım ama sonuç değişmedi. Yalnız ekran kartını devredışı bırakınca renk normale döndü ancak ekranda kare şeklinde mavi çizgiler çıktı.

Geri