Chess Traps Pro - 1000+ Satranç Tuzağı - Flutter ile Güncellendi.

Kodla Büyü

devcodeblog

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhabalar;

Google Play dünyasına her gün yeni bir uygulama ekleniyor. Bugün sizlere güzel bir uygulama tanıtmak istiyorum. Bilirsiniz ki satrançta tuzaklar çok önemlidir. Tuzakları bilmek altında yatan hamleleri incelemek ile satrançınızı daha iyi geliştirebilirsiniz. Bugün sizlere tanıtacağım uygulama içerisinde 1000’den fazla satranç tuzağı bulunmaktadır. İspanyol oyunundan,italyan partisine, sicilya savunmasından, petroff savunmasına kadar bir çok açılışla ilgili onlarca tuzağı içerisinde bulabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kodflex.chesstrapspro

Uygulama İçerik (Reklam İçermektedir. )

Alapin Açılışı – 6 Tuzak
Alekhine Savunması – 20 Tuzak
Macar Açılışı – 2 Tuzak
Beyer Gambiti – 1 Tuzak
Bird Açılışı – 20 Tuzak
Mikenas-Van-Geet Savunması – 2 Tuzak (Link Kırık )
Borgasman Açılışı – 9 Tuzak
Caro-Kann Savunması – 20 Tuzak
Katalan Açılışı – 3 Tuzak
Dunst Açılışı – 9 Tuzak
Dutch Açılışı – 10 Tuzak
Fil Açılışı – 15 Tuzak
Hortwiz Savunması – 6 Tuzak
Fransız Savunması – 40 Tuzak
Grob Açılışı – 10 Tuzak
Grunfeld Savunması – 20 Tuzak
Hint Savunması(Batı) – 30 Tuzak
Hint Savunması(Doğu) – 23 Tuzak
İki At Savunması – 33 Tuzak
İngiliz Açılışı – 32 Tuzak
İskandinav Savunması – 29 Tuzak
İtalyan Açılışı – 38 Tuzak
Kotov-Robatsch Açılışı – 2 Tuzak
Larsen Açılışı – 6 Tuzak
Litvanya Açılışı – 10 Tuzak
Merkez Açılışı – 54 Tuzak
Nimzo-Hint Savunması – 25 Tuzak
Nimzovich Savunması – 11 Tuzak
Owen Savunması – 8 Tuzak
Petroff Savunması – 32 Tuzak
Philidor Savunması -25 Tuzak
Pillsbury Savunması Rat – 2 Tuzak
Pirc Savunması – 10 Tuzak
Polonya Açılışı – 10 Tuzak
Reti Açılışı – 30 Tuzak
İspanyol Açılışı 1 – 39 Tuzak
İspanyol Açılışı 2 – 39 Tuzak
Sicilya Savunması 1 – 50 Tuzak
Sicilya Savunması 2 – 50 Tuzak
Slav Savunması – 30 Tuzak
St Georgeirminghamaker – 5 Tuzak
Şah At Açılışı – 6 Tuzak
Şah Gambiti – 40 Tuzak
Şah Hint Savunması – 41 Tuzak
Şah ingiliz Açılışı – 15 Tuzak
Üç At Açılışı – 15 Tuzak
Vezir Gambiti – 40 Tuzak
Vezir Gambiti Kabul Edilmiş – 18 Tuzak
Vezir Piyonu Oyunu – 40 Tuzak
Viyana Oyunu – 20 Tuzak
Pirc Maroczy Açılışı – 10 Tuzak
Von Der Lasa Gambiti – 2 Tuzak

Son düzenleme:
teşekkürler hocam yüklüyorum biraz oynayalım duruma göre değerlendirme yapalım.

Olabilir hocam. Bunu da listeme alayım. Uğraştırıcı biraz. 1000+ fazla bu şekilde satranç tuzağı olunca. Teşekkürler hocam.

Teşekkürler ahmet hocam. İOS yüklemek için hesab arıyorum. 99$ yıllık ücreti biraz fazla değil mi. ?

Fazla, hatta aşırı fazla. Benim kelime oyunu iOS için hazır olmasına rağmen üyelik satın alıp yüklemedim. Yüklemeyeceğim de. yıllık 400 lira. Google ise bir seferliğine 100 lira.

Belki r10 üzerinden anlaşılılıp yükletilebilir. Yoksa çok fazla bir ücrete sahip. Teşekkürler.

hocam chees traps ve pro sunu yükledim traps az ama internetsiz çalışabiliyor ama pro olan netden yüklüyor yarıda intereti kestim tam yüklenemedi baktım notasyon çıktı. internetsiz açınca hata veriyor. hani notasyonlar oyun içerisinde olsa güzel olurdu yarın bu program bilesin ücretli olur.

gambit sonrası mesala vezir gambitinde vardı. bir mat olacak yada mat olmuş mat dese güzel olurdu . (k45abalı) arkadaş demiş.

sadece tık tık diye taş gidince ses çıkarsa güzel olurdu.

hamle sonrası bizim devam etmemize izin verse güzel olurdu

türkçe olsa tatından yenmezdi :)

hocam chees traps ve pro sunu yükledim traps az ama internetsiz çalışabiliyor ama pro olan netden yüklüyor yarıda intereti kestim tam yüklenemedi baktım notasyon çıktı. internetsiz açınca hata veriyor. hani notasyonlar oyun içerisinde olsa güzel olurdu yarın bu program bilesin ücretli olur.

gambit sonrası mesala vezir gambitinde vardı. bir mat olacak yada mat olmuş mat dese güzel olurdu . (k45abalı) arkadaş demiş.

sadece tık tık diye taş gidince ses çıkarsa güzel olurdu.

hamle sonrası bizim devam etmemize izin verse güzel olurdu

türkçe olsa tatından yenmezdi :)

İnternet gerekli hocam. Birkaç eklenti buldum ama entegre edemedim sisteme. İnanılmaz zamanımı aldı. Eksiklikler mevcut. Güncelleme eklemeyi düşünüyorum. Chess Traps uygulamasında 220 ye yakın tuzak mevcut. Pro da ise 1060 a yakın olması lazım. Kaldı ki eklenmesi gereken 700 tuzak daha mevcut. Bir yerde ödün vermek durumunda kaldım. Herbir tahta için bazı özellikler zamanı fazlasıyla alıyor. Durum bu şekilde. Birçok uygulama ücretli, Chess Traps Pro'yu ücretsiz olarak sundum. Tahta chessmicrobase.com adresinden iframe ile çekiliyor.

Son düzenleme:
Çok iyi oldu hocam, kendimi geliştirmeyi düşünüyodum, birkaç açılış öğreneyim diyordum. uygulamayı yapanlara, geliştirenlere, tanıtana teşekkür ederim

Çok iyi oldu hocam, kendimi geliştirmeyi düşünüyodum, birkaç açılış öğreneyim diyordum. uygulamayı yapanlara, geliştirenlere, tanıtana teşekkür ederim

Faydalı olması dileğiyle hocam. Chesstempo ve Lichess.org gibi sitelerde kombinezon çözebilirseniz gelişim sağlarsınız. CT-ART 4.0 apk edinin. Faydasını görürsünüz. Ayrıca yine aynı üreticinin oyun sonları apk mevcut. Chess King End game diye. Oynanan her oyununuzu analiz edin. Saygılar.

Flutter ile tekrar kodlanarak mağazaya yüklendi arkadaşlar. Yükleyip yıldızlayabilirseniz sevinirim.

Bol bol reklam eklendi. Ohhh kebap. Gelsin paralar. asdasildisald :confused::D

Geri