Cep telefonu tavsiyesi, maksimum 2000 tl

Kodla Büyü

yusufpb

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar, daha önce lg g4 kullanıyordum, bootloop sorunundan dolayı telefonuma para iadesi yaptılar, ben bu parayla tekrar telefon almak istiyorum, tecrübelerinize dayanarak ne marka model telefon alınabilir ?

gm 5 plus. 1000 tlye daha iyi bir telefon alamazsın ve kamerası hariç hiçbir özelliği +2000 telefonlardan daha kötü değil. kamera da idare eder durumda.

hocam 1000 tl üzerinde para verme derim ben. ben yıllar önce samsung a 1700 tl vermiş biri olrak bundan sonra 1000 tl üzeri telefon almam. nasılsa 2 sene sonra her şekilde yenisini alma ihtiyacı hissettiriyorlar. 8)

McRAM' Alıntı:
hocam 1000 tl üzerinde para verme derim ben. ben yıllar önce samsung a 1700 tl vermiş biri olrak bundan sonra 1000 tl üzeri telefon almam. nasılsa 2 sene sonra her şekilde yenisini alma ihtiyacı hissettiriyorlar. 8)

hocam kesinlikle haklı bende o düşünce ile asus ve gm araştırıyorum şu anda

Ben de telefon alacağım araştırıyorum. Vaktiyle gitti gidiyordan telefon aldım ağzım yandı önerdiğiniz huweai, Xiaomi Mi 5 hepsi burada satıcısı ama İthalatçı Garantili diye gözüküyor. Asus, GM 5 plus ve sony arasında kararsız kaldım.

xiaomi tabiki
ithalatçı garantili diye düşünmeyin
çok nadiren sorun olur bu tip cihazlarda
o kadar riskte her cihaz için var bence.

yusufpb' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar, daha önce lg g4 kullanıyordum, bootloop sorunundan dolayı telefonuma para iadesi yaptılar, ben bu parayla tekrar telefon almak istiyorum, tecrübelerinize dayanarak ne marka model telefon alınabilir ?

Hocam para iadesini nasıl aldınız? Eşimin telefonu bootloop sorunu ile istanbul servise gitti türkiye garantili anakart değişimi yapıldı. Sonrasında ghost screen problemi de ortaya çıktı. Tekrar servise gönderdim ve bu sorunun fabrika değerlerinde olduğunu söylediler ortalığı ayağa kaldırdım ;) tekrar göndermemi istediler telefonu sanırım ekran değişimi yapılacak fakat telefondan soğuduk para iadesinin yollarını arıyorum ben de.. tecrübenizi paylaşırsanız sevinirim.

Demise' Alıntı:
yusufpb' Alıntı:

Hocam para iadesini nasıl aldınız? Eşimin telefonu bootloop sorunu ile istanbul servise gitti türkiye garantili anakart değişimi yapıldı. Sonrasında ghost screen problemi de ortaya çıktı. Tekrar servise gönderdim ve bu sorunun fabrika değerlerinde olduğunu söylediler ortalığı ayağa kaldırdım ;) tekrar göndermemi istediler telefonu sanırım ekran değişimi yapılacak fakat telefondan soğuduk para iadesinin yollarını arıyorum ben de.. tecrübenizi paylaşırsanız sevinirim.

Bende anlamadım hocam, kavga ederiz diye 3 kişi gittik, teknosaya gittiğimizde değişim mi para iadesi mi dediler.. Bende para iadesi dedim tamam dediler, buyrun oturun dediler. 3 arkadaş birbirimize bakıp dumur olduk. Arkadaşlar baktılar cidden para verecekler, yanımdan ayrılıp magazayı gezdiler, bende 2 dk içerisinde parayı aldım. Olay böyle oldu bu olay servise verince 33. günde oldu.14 Aralık.

Hocam kayıt işini kendiniz hallederseniz ve garanti işini kafanıza takmazsanız
OnePlus 3 derim 6GB ram var makinede 1600 civarı sahibinden sitesinde var ama kayıtsız pasaport lazım. birde A3003 modeli var bu model avrupa modeli 4.5 G destekliyor.

Geri