cep telefonu melodiniz

Kodla Büyü
Bu da benim telde çalan melodiler. Ne zaman çalsa oradaki herkes hemen istiyor. Harika bişey ikisi de. Tavsiye ederim. :+1:
Dinleyenler yorum yazarsa sevinirim. Birde isimlerini bilmiyorum. Bilen varsa yazabilir mi acaba?

Ekli dosyalar

• fon1.rar
    513.6 KB · Görüntüleme: 664
  • fon2.rar
    575.7 KB · Görüntüleme: 679
Ha bu da benim melodi arkadaşlar...

Ekli dosyalar

• 011_Ceddin_Deden.rar
    2 MB · Görüntüleme: 230
orhan gencebaydan cevap ver

"sence susmak çaremidir, dilindeki engel nedir, herşey senin elindedir, cevap ver, cevap ver "

Bilal ve uğurun danslarında kullandığı windows hata seslerini içeren bir melodi vardı.
sizlede varsa paylaşabilirmisinz.

mutlucan' Alıntı:
bu da benim kullandığım melodi
Dolly Song (Leva's Polka) :)
çok eğlenceli bi melodi..
bu Dolly Song (Leva's Polka) galiba alem fm'de bi programın fon müziğiydi. zekirdek olsa gerek..

şimdilik, dany brillant tan dans ta chambre fransızca, arkadaşlar ben sık sık değiştiririm telefon melodimi, bu oldukça sağlıklı bişeymiş beynin sürekli aynı melodiye alışması iyi değilmiş gelişim açısından sık sık melodiyi değiştirmk gerekiyormuş mesela sabah alarm seside aynı şekilde...

Bilişimci61 hocam bende sık sık değiştiriyordumda bu sebeple değildi tabi bilmiyordum öğrenmiş oldum :) haftda kesin değişiyor :))

Matraxxx Zekirdekk güzel melodi geçen senede Samim - Heater ( Radio Edit ) parçasını kullanıyordu zeki buda güzel bir melodi bunuda bir sre kullanmıştım. kullanmayan arkadaşlar var ise tavsiyee ederim :)

Bir İstanbul Masalı - Dizi Müzi i (Ritim 160)

Nota Kodu:
4.e1 8#f1 4g1 4a1 4b1 16c2 16d2 8c2 4.b1 8- 4b1 16c2 16d2 8c2 4b1 16b1 16c2 8b1 2.a1 4- 8b1 8c2 8b1 8a1 4.a1 8g1 8a1 8b1 8a1 8g1 4.g1 8#f1 8g1 8a1 8g1 8#f1 8#f1 8g1 8#f1 8e1 2e1

:wink:

apachi dans müziğinin melodi kısmı kullanan varsa ekleyebilir mi acaba?

Buyrun apaçiler

Ekli dosyalar

• outro lex elektro club mix.rar
    2 MB · Görüntüleme: 273
24 dizisinde CTU ofis telefonlarının sesini kullanıyorum. diziyi zilemiyorm bayağı bir zamandır ama sade bir şey arıyordum o geldi aklım :)

Geri