CD HATASI YARDIM

Kodla Büyü

chernobil

Aktif Üye
merhaba arkadaslar ben nero da Mp3 yazdırıyorum arabada çalmak için ..yaptıgım cd bilgisayarda hiçbir sorunsuz olarak çalıyor.. ama hangi arabada denediysem , hangi Mp3 çalar typte denediysem çalmıyor error veriyor.. nasıl düzelte bilirim ? yardımlarınızı bekliyorum

hocam sanırım yazım hızını maksimumda yaptın, genelde cdler için en uygunu senin cd yazıcının yazım hızında 2 kademe düşüktür. Ben öyle yapıyorum gayet canavar gibi inletiyo ortalığı hiç takılmadan net sound 8) :+1: :alkis:

dorian' Alıntı:
hocam sanırım yazım hızını maksimumda yaptın, genelde cdler için en uygunu senin cd yazıcının yazım hızında 2 kademe düşüktür. Ben öyle yapıyorum gayet canavar gibi inletiyo ortalığı hiç takılmadan net sound 8) :+1: :alkis:

evet hocam son hızda çekiyor ama önceden de son hızda çekiyordum hiçbir sorun çıkmıyordu ..zaten bilgisayarda baktıgım zaman cd ye hiç sorun yok herşey normal müziklerde çalıyor.. ama bir arabada taktıgım zaman error yazıp cıkartıyor cd yi Mp3 çalan type lerde de denedim aynı sorun war ...,

mostwanted' Alıntı:
müzik cd si şeklinde kaydettinmi

her şekilde kayıt ettim hocam Track olarak ta yaptım mp3 olarak ta ...

Geri