CAPOEİRA...

Kodla Büyü
bu tema kullanılmış, alta dizayn by falanca diye imza atılmış, bir kere dizayn by olmaz, design by demeliydi.. resimler falan güzel genel olarak tema marifetiyle bütünlük arzediyor.

hocam nerden buldun o temayı. evet haklısın. Bir arkadaş tasarladı bu siteyi. ben de merak ettim nasıl yapmış diye. demekki bu tema üzerinde değişiklik yapmış o şekilde hımmm hımmm hımm teşekkürler hocam.

Bu sitede bu temayı kullanan vardı okul tanıtım kısmında belki bulabilirsiniz bu temayı..

invem' Alıntı:
hocam nerden buldun o temayı. evet haklısın. Bir arkadaş tasarladı bu siteyi. ben de merak ettim nasıl yapmış diye. demekki bu tema üzerinde değişiklik yapmış o şekilde hımmm hımmm hımm teşekkürler hocam.
site üstünde sağ tıklayıp kaynağı göster dediğinizde tema yolu çıkar, o sitede /templates/yoo_cloud böyle yazıyor. Demo derken, o tema ücretli sanırım. İllegal paylaşan da vardır heralde.

netame' Alıntı:
invem' Alıntı:
site üstünde sağ tıklayıp kaynağı göster dediğinizde tema yolu çıkar, o sitede /templates/yoo_cloud böyle yazıyor. Demo derken, o tema ücretli sanırım. İllegal paylaşan da vardır heralde.
Anladım sağol hocam herşeyi kendisinin tasarladığını düşündüğüm için paylaşmıştım şaşkınlığımdan değilmiş öğrenmiş oldum.

Geri