Canavarı Satıyorum

Kodla Büyü

fantasio

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Ev alacağım için aracımı satmaya karar verdim.Bu aralar faizler yükseldi ve anlaştığım evi alabilmek ve uygun faiz oranını kaçırmamak için ev almayı düşünüyorum.
Araçla ilgili olarak yazılabilecekleri ilan da yazdım.Piyasadaki diğer araçlara göre fiyat fazla gelebilir ama piyasayı düşürenler diğer ilan verenler olduğunu düşünüyorum aynı aracın sıfırını 47-48 bine veriyorlar.Herkesin malı kıymetli tabiki bedava almadık sonuçta.

Bayram sonuna kadar sattım sattım.Satamazsam üzülmeyeceğimi biliyorum.

Aracım şehir içi 24-25 kuruş civarında yakıyor.Şehirdışı bu oran 20-21 kuruşlara kadar düşüyor.Ben ayda 200 TL lik mazot alıp 900-1000 km arası yol yapıyorum.
Hata bulanlara yol parasını ben vericem.
Lütfen değerlendirirken yok parçası pahalı tutulmuyor gibi saçma yorumlar yapmayalım.Renaulta tapan bir milletimiz var onun da fransız olduğunu unutmasınlar.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 038/detay/

seventyseven' Alıntı:
canavarlık bir durumu yok ama neyse...
hayırlı satışlar.

:puhaha: size göre canavar hangi araç olmalı?

insan evladına da aslanım koçum diyor her ne kadar aslan koç gibi olmasa da

kargaya yavrusu şahin gözükürmüş

Bu arabanın sıfır fiyatı 42-44 bin civarı varın fiyat pahalımı ucuzmu siz düşünün..?

Sahibinden.com fiyatların düşük olduğu bir site değil herkesin ya alıcı çıkarsa diye 3 4 bin tl fazla istediği bir sitedir, kimse Tüm Türkiye ye hitap eden bir sitede ucuza mal satmaya çalışmaz, aracınızın bir çok emsali mevcut ve fiyatlar 30 31 bin tl arası,

beyazkan' Alıntı:
hayırlı satışlar
ama belirtmeden de geçemeyeceğim üslubunu hiç sevmedim :-1:

Üslup değil arabaya satıyoz :x
Ayrıca üslubum gayet normal.Bu sitede, her araba satana ben dahil olumsuz yorumlar yapılabiliyor ama kimse araç nasıldır ne yer ne içer kazası boyası eksiği gediği var mı bilmeden ahkam kesiyor.Bu tip yorumların geleceğini bildiğim için özellikle de istediğim fiyat konusunda bunla ilgili herkesle her şekilde cebelleşirim

hocam araç temize benziyo.daha evvel 2 defa araç sattım buraya hiç koymadım. su an kullandıgımı satarken koyarmıyım bilmiyom çünkü olur olmaz yorumlar her an gelme ihtimali yüksek..

Yahu adam aracını satıyo, biri diyo karga, biri diyo fiyat yüksek, biri de diyo ki benim de arabam satılık.

Fiyat yüksekse satamaz
Karga ise ona kartal kime ne
Bu başlık onun, altına ilan eklemek ne kadar etik?

Bunların dışında hocam, aracınız temiz ve km si ideal. İnşallah istediğiniz fiyata satarsınız.

Selamlar

Hocam hem ev için satıyorum demissiniz hem de takas olabilir. Bu biraz ilanınızın ciddiyetini düşürebilir dışarıdan bakanlar için. Benden demesi :)

kafkas' Alıntı:
Yahu adam aracını satıyo, biri diyo karga, biri diyo fiyat yüksek, biri de diyo ki benim de arabam satılık.

Fiyat yüksekse satamaz

Bunların dışında hocam, aracınız temiz ve km si ideal. İnşallah istediğiniz fiyata satarsınız.

Selamlar
biride diyenlere cevap verio :))
buraya ilan koyuyorsan hertürlü yoruma açık olucaksın hocam yapacak bişşi yok benimde başıma geldi..ayrıca arkadaşın aracı hakkında birşey demedim ben pahalı ya da değil orası beni alakadar etmez.espiri olsun diye bende minik kuşumu koyuverdim buraya:)

ozkansedef' Alıntı:
Hocam hem ev için satıyorum demissiniz hem de takas olabilir. Bu biraz ilanınızın ciddiyetini düşürebilir dışarıdan bakanlar için. Benden demesi :)

Benim de dikkatimi çekti. Ev almak için satıyorum demişsiniz ama ilanda takas olabilir demişsiniz.
Takas olursa evden mi vazgeçeceksiniz? :D

by_katliam' Alıntı:
kafkas' Alıntı:

Fiyat yüksekse satamaz

Selamlar
biride diyenlere cevap verio :))
buraya ilan koyuyorsan hertürlü yoruma açık olucaksın hocam yapacak bişşi yok benimde başıma geldi..ayrıca arkadaşın aracı hakkında birşey demedim ben pahalı ya da değil orası beni alakadar etmez.espiri olsun diye bende minik kuşumu koyuverdim buraya:)

Siz zaten aracınız için başlık açmıştınız, gidip altına güncel yazın, etik olan budur bence. İnternette biraz da racon bilin hocam.
Neyse hepinize hayırlı satışlar, dükkanın önünü kapatmaya niyetim yok.
Kazasız belasız
Selamlar sevgiler

bilisim_06' Alıntı:
Sahibinden.com fiyatların düşük olduğu bir site değil herkesin ya alıcı çıkarsa diye 3 4 bin tl fazla istediği bir sitedir, kimse Tüm Türkiye ye hitap eden bir sitede ucuza mal satmaya çalışmaz, aracınızın bir çok emsali mevcut ve fiyatlar 30 31 bin tl arası,

hocam çok güzel yorumlamış katılıyorum bende :+1:

evi alsam da illaki araç şart işe gidip gelicez o yüzden takasl seçeneği de var dah adüşük bi model araç zaten alıcam satarsam

kafkas' Alıntı:

Fiyat yüksekse satamaz

Selamlar

allah allah ilk defa corollayı övmeden mesaj yazmışınız?

seventyseven' Alıntı:
kafkas' Alıntı:

Fiyat yüksekse satamaz

Selamlar

:puhaha: :puhaha:

by_katliam' Alıntı:
seventyseven' Alıntı:
kafkas' Alıntı:

Fiyat yüksekse satamaz

Selamlar

Çok şakacısın be hocam. Ben nerede ne diyeceğimi iyi bilirim. Elin ilanının altına ilan yazmayı espri olarak gördüğünde anlamıştım espri yeteneğini, devam et güldür kendini, güldür bizi başkan :+1:

seventyseven' Alıntı:
kafkas' Alıntı:

Fiyat yüksekse satamaz

Selamlar

evet gerçekten çok can alıcı bir soru sormuşsunuz, bravo :alkis:

kafkas' Alıntı:
by_katliam' Alıntı:
seventyseven' Alıntı:
kafkas' Alıntı:

Fiyat yüksekse satamaz

Selamlar

Çok şakacısın be hocam. Ben nerede ne diyeceğimi iyi bilirim. Elin ilanının altına ilan yazmayı espri olarak gördüğünde anlamıştım espri yeteneğini, devam et güldür kendini, güldür bizi başkan :+1:
elin ilanı dediğin burdaki bi arkadaşının ilanı uslubunu hiç beğenmedim hocam..ayrıca arkadaşın başlığı altında kendi ilanımı reklam yaparak espiri yapmamıştım ,anlama sorunu var sanırım sende..o zaman açık yazayım arkadaşın başlığı hoşuma gitti (canavarımı satıyorum cümlesi) bende bu başlık altına minnoşumu satıyorum diyerekten espiri yaptım..ister gülersin ister gülmezsin..ama bizim yaptığımız espiriye yorumlara yorum yapmak sana düşmez,arkadaş rahtsız olmuşsa bana söylerdi..o yüzden uslubuna dikkat et,arkadaşın da dediği gibi kendi aracını her yerde övmeye devam et bizimde işimize karışma :+1:

by_katliam' Alıntı:
buraya ilan koyuyorsan hertürlü yoruma açık olucaksın hocam yapacak bişşi yok benimde başıma geldi.)

Bak sayın hocam. Her türlü yoruma açık olacaksın diye Kendin yazmışın. Sende aç(ş) kendini biraz. Sonra burada sert yapmaya çalışıyorsun kendi çapında. İlanı koyan arkadaş benim için "el", yani yabancı tanımadığım bir insan, o yazdığım onun tepkisi değil benim tepkimdi. Anladın mı ?

Benim uslubumda bir sorun yok, öyle "dikkat et", "işimize karışma" gibi tabirler kullanarak, o güzel üslubunla, en fazla güldürmeye devam edersin.

Minnoşunla mutluluklar sana.

Selamlar :tr:

Geri