Can Dündar'ın "Mustafa" filmi

Kodla Büyü
ben de merak ediyorum. can dündar film yaparsa kaliteli olacağı kesin.

indirebiliyor muyuz

çok teşekkürler, harika bir belgesel. özellikle can dündarla doyumsuz hale gelmiş.
acaba bunu indirebiliyor muyuz.

Hocam gerçekten böle bir filmin eksikliği hissediliyordu. Umarım beklentilerin üstünde bir iş çıkar ortaya.
Bunla beraber güzel bir Çanakkale filmi ve küçükler içinde Çanakkale destanının animasyon filmi hazırlansa çok ama çok güzel olurdu.
Normalde şans oyunları oynamam ama geçen sene yılbaşı çekilişi ve sayısal loto oynamıştım bu yüzden. Çıkarsa yapacağım tek iş bu projeleri gerçekleştirmek olacaktı... Ama çıkmadı :)

hamur07' Alıntı:
Arkadaşlar Mustafa Belgeselinin okulda gösterilmesi sıkıntı yaratır mı?
hocam ne gibi sıkıntı yaşatsın ki ben izletmeyi düşünüyorum dönem sonuna doğru şu dersi yükü azalsında

ben çok beğenmiştim. hatta hiç bu kadar Atatürk ü hissetmemiştim diyebilirim ama film (belgesel) çok eleştiri almıştı eğer basını ve siyaset gündemini takip ettiyseniz. Atatürk ü sarhoş, yalnız, despot gösteriyor ve ona Mustafa diye hitap ediyor diye. Onun için sıkıntı yaratabilir. Ayrıca öğrenciler sıkılabilir bence. biraz ağır bi temposu var.

ben 6-7-8 lere izletiyorum
hatta şu anda 6 lara izletiyorum.
özellikle 8 lerin çok hoşuna gitti
10 kasımda da sarı zeybek i düşünüyorum

ben de izletmeyi düşünüyorum da , "Mustafa" filmini edinebileceğim bir yer (adres, link) var mı acaba??

Geri