Canım sıkıldığında Paintte yaptığım bazı resimler :)

Kodla Büyü

glassic

Aktif Üye
araba.jpg

bilgisayar.jpg

define.jpg

deniz.jpg

fred.jpg

istanbul_bogazi.jpg

motosiklet.jpg

sorf.jpg

ucak.jpg

Re: Derste ogrencler uygulama yaparken paintte yaptığım resimler

hocam süper olmuş hepsi elinize sağlık. Bu yeteneğinizi değerlendirmiyorsanız kesinlikle değerlendirmelisiniz. :alkis:

Re: Paintte yaptığım bazı resimler :)

ya hocam ciddi olamazsınız gerçekten harika olmuş.Bazıları sınırın mona lisa tablosunu paintte yapmak olarak belirtir eğer onuda yapıyorsanız diyecek bişi yok :alkis: :alkis:

Çok güzel olmuş hocam ellerinize sağlık. Yeteneklisiniz. Tebrikler. :)

Tebrik ederim hocam bence olağanüstü bir yetenek
gençken ben de pek ilgilenirdim paintle :wink:
şu an ise kendimi photoshopla geliştiriyorum 8)
tekrar tebrikler :alkis: :)
başarılarınızn devamını bekleriz !..

ben şuan paint anlatıyorum, bu resimleri öğrencilere de gösterirsek eminim daha çok motive olurlar. yani havaifişek yapmayı da seviyorlar ama biraz ufkumuz genişlesin değil mi :D

hocam canınız sıkılınca bunları yapıyorsanız sıkılmassa neler yaparsınız Allah bilir. hepsi süper olmuş

çok güzel resimler , özellikler istanbul boğazına benzeyen süper olmuş. tebrikler hocam.yetenek sizsiniz. :alkis:

hocam nasıl bir yetenek bu :)
ne kadar da güzel olmuş yani o derinlikler boyutlandırmalar şaheser olmuş resmen
tebriklerr :alkis: :alkis:

bahar ilk zamanı konmuş resimleri baharın sonuna doğru görmek nasipmiş.tebrik ederim çok güzel bir çalışmaya imza atmışsınız.bu zaman zarfında çok sıkılmanızı istemem ama bu resimleri görünce az da olsa sıkıldığınızı diliyorum resimlerin devamını görmek istiyorum..

hocam canınız sıkılmaya devam etsin bence harika resimler yapmışsınız çünkü :wink:

Kıskanmamak elde değil :)) Hepsi çok güzel..keşke benim de öyle bir yeteneğim olsaydı.

Geri