call of duty black ops2 kurulum sorunu

Kodla Büyü

firfir36

Aktif Üye
oyunu kurdum fakat ***** dosyası yoktu ***** yapmadım şu an tıklıyorum imleç dönüyor sonra hiçbir şey olmuyor ***** yapılmadığı için mi açılmıyor yoksa başka sorun olabilir mi?

hocam steam programını kurup onunla ilgili işlemleri yapıp steamin içinden çalıştırman gerekiyor. Onunla ilgili araştırma yaparsan gerekli dökümanları bulabilirsin.

Orjinal al problem yaşama :D Korsana Hayır... Her Korsan Ürünün Kul hakkına girdiğini unutmayın. Hemde 1 kişinin değil milyonlarca kişinin hakkı...

gezegen10' Alıntı:
Orjinal al problem yaşama :D Korsana Hayır... Her Korsan Ürünün Kul hakkına girdiğini unutmayın. Hemde 1 kişinin değil milyonlarca kişinin hakkı...
korsanda olmasa ne oyun oynarız ne film izleyebiliriz

hak yemek istemiyorsan izlemeyeceksin hocam karar senin bir anlık zevk için ahireti yakmak senin elinde ayrıca oyunlar çıktığı gibi değilde bir süre bekledikten sonra fiyatları düşüyor benim 60 a yakın orjinal oyunum var oyun meraklısıyım ayrıca filmleri de orjinal alıyorum 300 tl verip orjinal win7 Pro aldım. Sırf kul hakkı yememek için. Çünkü o insanlarla helalleşme şansım yok.

gezegen10 neyin peşindesin sen git helal kullan kardeşim reklam yapma burada senin paran çoksa beni bağlamaz soruma cevabın yoksa helal haram olaylarına girme boşuna her koyun kendi bacağından asılır bunu da unutma!!

Steam kur.
Update 2 uygula.
Ekran kartını güncelle.
Çözümün bunlarda.

gezegen10' Alıntı:
hak yemek istemiyorsan izlemeyeceksin hocam karar senin bir anlık zevk için ahireti yakmak senin elinde ayrıca oyunlar çıktığı gibi değilde bir süre bekledikten sonra fiyatları düşüyor benim 60 a yakın orjinal oyunum var oyun meraklısıyım ayrıca filmleri de orjinal alıyorum 300 tl verip orjinal win7 Pro aldım. Sırf kul hakkı yememek için. Çünkü o insanlarla helalleşme şansım yok.
hocam sizde para çok heralde.
devletin bana verdiği aylık yoksulluk sınırıyla eşdeğerken neyin orjinalinden kul hakkından bahsediyosunuz

neden gezegen10u yargılıyorsunuz o kendince doğru yapmış yaptığını söylemiş sizde ben bunu yapmıyorum yapamıyorum dersiniz...şahsen ben de gezegene gibi düşünüyorum fakat uygulayamıyorum....orjinal oyun sadece starwars'ın geçen sene çıkan son oyunu var. :)

kizilt07' Alıntı:
oyunu kurdum fakat **** dosyası yoktu **** yapmadım şu an tıklıyorum imleç dönüyor sonra hiçbir şey olmuyor **** yapılmadığı için mi açılmıyor yoksa başka sorun olabilir mi?
Antivirüsü deaktif yapıp öyle deneyin kurulumu ...ve bir de microsoft securitiy'i aynı şekilde kapatın ....bazı oyunlarda sanal sürücü programıyla açılıyor.Ben laptobu Cd aldığım yere götürdüm en son çare.... onlar yarım saatte kurdular :)

***** yoksa çalışşsa da oynayamazsın hocam herşeyiyle kur

Geri