cakma s3

Kodla Büyü
hocam ben bir tanesine baktığımda haritaları yoktu. Dolayısıyla da kendi navigasyonu çalışmıyordu.

hocam inceleyin androidse ve ram rom gibi özellikleri yeterli gorursen al ama android olmayan sacma sapan telefonlar var onlardan uzak dur
zaten ulkemizde buyuk mağazaların cogu dahil replika ya da çin malı satıyo gidip inceleyebilirsiniz mensei kısmını vs. yani burası Türkiye vatandasımız dısında orjinal bişey yok
tel dersin tr ye özel uretirler bilgisyar araba beyaz esya hepsi tr ye ozel ab ulkelerine bu urunlerin girmesi bile yasakken (hadise olayını hatırlarsınız) bizde heryerde satılıyo

parayı bu akşam kadir gecesinde camiye ver hocam :) hatta o telefona vereceğine parayı çöpe at

Çoğu imei yüzünden kilitleniyor hocam.Donanım vs. zaten kötü..Tavsiye etmem.

Dün elime aldım dokunmatik bile zor çalışıyor. Şu eski tik dukunmatikler. arka cebinde unuttu arkadaş. Anında kırıldı daha 1 hafta önce almış.

Ekleme: Onun yerine biraz daha ekleyip sağlam birşey almak lazım.

bizim buralarda bir araba var ferrariye benzetmeye çalışmışlar çok başarılı değil ama kırmızı renkte anımasatıyo işte ama yolda tofaşlar bile geçiyo bu arabayı ...

denemeden karar vermeyin.Ben de paralel ihtalat ürünlerine karşı idim.Bunlarda sadece birden çok adı sanı belli olmayan firmalarda el değiştirdiği için garanti meselesi var telefon açtığında karşında satıcı var muhatap teknik yönden garanti yok.Ben orginal kutulu samsung gt 5620 monte almıştım önceden ne oldu yani?
Isınmadı mı ısındı defalarca açıldı kapandı şehrimdeki meşhur samsung servisi çözüm mü buldu yok bulamadı.Sonrasında dokunmatiği bozuldu servis yapamadı sol taraf işlemiyordu servis benden 50tl para istedi.Ben de telefonun bataryasını çıkardım sardım buzdolabına koydum akşam taktım bataryayı çalıştı.
Gelelim esas meseleye:
Geçen gün benim de bir çakma s3 elime geçti.Telefonu ben açtım tap tap avucuma vurdum kırılan dökülen ekranda kayma yok.Canavar gibi android çalışıyor.Fotoğraf çektim ekranı döndürürken donuyor gibi oluyor ama fotoğraflar fıstık gibi net.Bluetoth çalışıyor wifi açtım çalışıyor telefon sorunsuz görüşme var gps çalışmıyor allshare hotspot noktaları çalışıyor kasa orjinali ile birebir aynı.İmei kaydında ihtalat ürünü yazıyor.Şimdi televizyonda satan firmalar bunu klonlatıp yada başka bir şekilde imei kaydını yaptırıp telefonu açtırıp veriyorlar.Ben bir şansımı deneyeceğim.Benim telefondan tek 3 tane beklentim var.Birincisi çalışsın konuşayım okulda wifi bağlansın.Avea internetim çalışsın.Bunları da yapıyor.

Buzkırıcı' Alıntı:
denemeden karar vermeyin.Ben de paralel ihtalat ürünlerine karşı idim.Bunlarda sadece birden çok adı sanı belli olmayan firmalarda el değiştirdiği için garanti meselesi var telefon açtığında karşında satıcı var muhatap teknik yönden garanti yok.Ben orginal kutulu samsung gt 5620 monte almıştım önceden ne oldu yani?
Isınmadı mı ısındı defalarca açıldı kapandı şehrimdeki meşhur samsung servisi çözüm mü buldu yok bulamadı.Sonrasında dokunmatiği bozuldu servis yapamadı sol taraf işlemiyordu servis benden 50tl para istedi.Ben de telefonun bataryasını çıkardım sardım buzdolabına koydum akşam taktım bataryayı çalıştı.
Gelelim esas meseleye:
Geçen gün benim de bir çakma s3 elime geçti.Telefonu ben açtım tap tap avucuma vurdum kırılan dökülen ekranda kayma yok.Canavar gibi android çalışıyor.Fotoğraf çektim ekranı döndürürken donuyor gibi oluyor ama fotoğraflar fıstık gibi net.Bluetoth çalışıyor wifi açtım çalışıyor telefon sorunsuz görüşme var gps çalışmıyor allshare hotspot noktaları çalışıyor kasa orjinali ile birebir aynı.İmei kaydında ihtalat ürünü yazıyor.Şimdi televizyonda satan firmalar bunu klonlatıp yada başka bir şekilde imei kaydını yaptırıp telefonu açtırıp veriyorlar.Ben bir şansımı deneyeceğim.Benim telefondan tek 3 tane beklentim var.Birincisi çalışsın konuşayım okulda wifi bağlansın.Avea internetim çalışsın.Bunları da yapıyor.

yeter dediğiniz şeyler için çok pahalı bir telefona gerek yok hocam galaxy ace bile işinizi görebilir. Bence akıllı telefon kullanmak bunlardan çok öte birşey.
şuan için akıllı telefon konusunda favorim samsung note 2 harika bir cihaz kalemi olması çok büyük avantaj kalemle yazar gibi

hocam ben general mobile discovery aldım. Custom rom'u attım. Mis gibi kullanıyorum. Üstelik çift hatlı. İnternette araştırırsanız artıları eksileri yazıyor.

Geri