C Sürücüsünün Boyutunu artırma

Kodla Büyü
Arkadaşlar c sürücüsünün kullanılabilir alanı nasıl arıtırabilirim.partition magic ile D den alıp C sürücüsüne nasıl aktarabilirim.

p. magici açtıktan sonra Resize Partition seçeneğine tıklıyorsunuz gelen pencerede C sürücüsünü seçiyorsunuz ve yeni gelen pencerede zaten verebileceğiniz max. kapasite görünüyor oradan dilediğiniz boyutu seçip next diyorsunuz bi sonraki pencerede D sürücüsünü seçiyorsunuz (Fazla megabyte 'ı oradana alacağınız için) ve Finish.. daha sonra apply butonuna basıp bitiriyorsunuz..

hocam tavsiye etmem çünkü sadece windowsu kandırıyor gerçekte yapmıyor ve format attıktan sonra verilerin gidiyor. istersen araştır bi

ben de daha veri gitme olayı olmadı ama bazan olabiliyormuş bi kaç yerden duymuştum. zaten bu tip işlemlerden önce defrag yapmak ve yedek almak iyidir..

muallimim' Alıntı:
hocam tavsiye etmem çünkü sadece windowsu kandırıyor gerçekte yapmıyor ve format attıktan sonra verilerin gidiyor. istersen araştır bi
hocam gerçekten yapyor emin olun ama bazen çökme yaşanabiliyor dikkat etmek lazım, çok önemli verilerinizin yedeğini aldıktan sonra bu işlemi gerçekleştirin.

muallimim' Alıntı:

Defalarca kullandım ama böyle bir sorunla hiç karşılaşmadım.

Geri