CİSCO kursuna ne dersiniz?

Kodla Büyü
Kesinlikle gidin hocam, benim de çok gitmek istediğim bir kurs, başvurdum da zaten, inşallah çıkar.

Hocam ben 1. aşamasına gittim sınavdan 70 ve üzerinde alırsan geçiyorsun 90 üzeri alırsan hepsinden de o zaman eğitmen olma şansın var sınav cevapları ise çeşitli sitelerde mevcut :D evde yapıyorsunuz sınavı online olarak

Hocalarım ben ünideyken gittim, sertifikayı aldım. CCNA sertifikası şimdi vergi levhası gibi durur tepemde ama bi b.ka yaramıyor işin açığı. Aslında harika bilgiler veriliyor ağ sistemini kavratıyor ama meb dünyasında bu bilgileri kullanacağınız ortam olmadığı için kursun ve bilgilerin pek bir anlamı kalmıyor.

Benimde sertfikam durur kenarda ünv. günleri hatırlattı bana. 15 gün Eğitek'te eğitim aldık değişiklik oldu zevkli oldu.Ancak hiç kurs açmadım prosedürü çok fazla.O kursu açmak yerine git halk eğitimde word-excel aç ayn para derdi az hemde.

Bakanlık realist düşünmüyor hiç bir zaman.Onun için kaybediyor bizde kaybediyoruz.Aslında benim MEB bakanı olmam lazım.Bakın ne kafalar koparıyorum oralarda...Benim başım kopana kadar hemde.

Eğitekin en iyi yürüyen projelerinden biridir bence. Geçen yaz itibari ile tüm ccna eğitimlerini bitirip instructor olduk. Erdal ÖZDOĞAN hocama teşekkürler :) Kaçırmayın gidin bence. Bir de Google da biraz araştırın. Burada CCNA belgesi almıyorsunuz. Cisco Ağ akademisi ve cisconetworking academy anahtar sözcükleri kılavuzunuz olsun.

Cemal hocam ben de çok teşekkür ederim. Bugüne kadar çok nadiren olumsuz eleştiri duydum merkezi cisco kursları hakkında. Bence eğitimlere başvuran arkadaşlar umutsuz olmasınlar. Bir de dediğiniz gibi, sektörde aranan sertifika uluslararası sınava girilerek alınan CCNA /CCNP vb....sertifikadır ve bu sertifikayı herkes kendisi alır, özel ya da kamuda hiçbir kuruluş bu belgeyi veremez. Onun dışında bir de netacad sisteminden alınan mezuniyet belgesi yerine geçen ve sınavlarda indirim sağlayan, bu eğitimleri başarı ile tamamladığınızı gösteren bir belge var. Hizmetiçi eğitimler ile bu belgeler veriliyor.
Bence eğitimler katılmaya değecek kadar güzel.. :)

Hizmet içi eğitim bünyesinde katılmayı en fazla istediğim kurs.

Uluslararası geçerliliği olan böyle bir sertifika programında başarılı olmanız durumunda eğitmen oluyorsunuz. Prestiji çok büyük ve öğrendiklerinizle alandaki ufkunuzu genişletiyorsunuz.

Darısı bizim başımıza Cemal Hocam :)

verdikleri sertifika gerçekten çok güzel gidin elinizde bulunsun ne kaybedersiniz. 8)

cisco kursunun ilk bölümünü tamamladım batmanda 2. kursu da açılmıştı ama antalyaya tayinim çıkınca gidemedim. Güzeldi tavsiye ederim...

www.onlinecisco.com akademimizden mezun olarak CCNA sertifikası alabilirsiniz. %75 e varan indirim imkaanı ve yurtdışı sertifikalı akademimiz. İzmir de tek yetkili akademiyiz. Görüşmek üzere

Burada cisco program ve dokuman yayinlayalim.cisco basligi sabit kalsin.artik bilgisayar yapalim.Teror ve meb haberlerini bosverelim.tum telefon hatlarini istiyorum.

Bu kursu en iyi turkiyede bana gore bilişim eğitim merkezi veriyor kursa gitmek ısteyen arkadaşlar olursa şiddetle tavsiye ederim.

şu bilişim eğitim merkezinin her forumdaki reklamı da baydı artık dost tavsiyesi son verin :)

Geri