buzdolabında tavsiye

Kodla Büyü

camlıca

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar buzdolabı almam lazım ne tavsiye edersinz , markası özellikleri filan
no forst filan nedemek

Hocam bütün beyaz eşyalarım bosch marka ve yıllardır memnunum her birisinden. Saç kurutma makinem bile bosch. Şu anda bulaşık makinesi almamız lazım hiç başka markalara bile bakmadan direk bosch a gittim ben.

öncelikle siemens alman yapımı olsun. olmadı boŞ oda olmadı profilo hepsi aynı fabrikanın malı sadece etiketleri farklı bana bunu teknik servis elemanı demişt.
içlerinde kullanılan tesisat planları bile aynı motorları aynı bilmem ne sadece profilo bütçesi düşüklere hitap eediyor, boŞ orta sınıf siemens üst sınıfmış zaten araştırınca fiyatlarrında öyle olduğunu göreceksin.

Hocam buzdolabında Samsung öneririm, Yıllardır sorunsuz kullanıyorum çevremde de sorun yaşayan görmedim.

Hocam arçeliğin 5841nf modelini tavsiye ederim. 610 litre. ben aldım eşim çok memnun. Her gören hayran kalıyor keşke biz de böyle alsaydık diye. içi çok geniş istediğiniz gibi doldurun kışlığınızı...

hocam biz geçen sene beko aldık. şimdiye kadar 5. arızasını verdi bizim şansımıza mı bilmiyorum. servisi, çağrı merkezini arıyoruz değişim yapılması için henüz bir sonuç alamadık.

beyaz eşya birazda şans işidir aynı marka modeli alırsın bi başkası memnunken sen sorun yaşayabilirsin.

normal buzdolaplarında dondurucu bölmesinde buzlanma oluyor, belirli zamanlarda buzları kar eritme düğmesine basıp yada fişini çekip eritmeniz gerekmekte eriyen kar suyuda su bölmesine birikir onuda boşaltmak gerekiyor tabiki.. No frost buzdolaplarının dondurucu bölmelerinde böyle bir buzlanma söz konusu olmamaktadır. Derin dondurucu buzdolaplarında da ay şekilde buzlanma olduğunu duydum şu an için en mantıklısı nofrost buzdolabı almak... Yazın sebze ve meyveleri saklayıp kışın tazeymiş gibi muhafaza da edebiliyoruz.. Gerçi artık kışın istediğin taze sebzeyi bulabiliyorsun. Tabiki kullanıcının isteğine kalmış ertık..

atacan2' Alıntı:
Hocam buzdolabında Samsung öneririm, Yıllardır sorunsuz kullanıyorum çevremde de sorun yaşayan görmedim.

Aynen hocam almadan önce çok araştırdım. Kombi tipi, çekmeceli buzluk olanlardan aldım eşimde bende çok memnunuz.

geçen yıl tüm beyaz eşyaları bosch dan aldık buzdolabı ve bulaşık makinesinde sürekli problem çıkıyor artık teknik servisle gelip kanka bile olduk. buzdolabı özellikle koku yapmayan model almama rağmen yinede koku yapıyor bunun dışında buzdolabının soğutması yiyecekleri koruması gayet iyi

annem vestel kullanıyor yıllardır problem çıkmadı mis gibi...hatta lcd tv bile vestel o da mis gibi...ben de aldım bi tane...

güya türk malı ama arçelik almada ne alırsan al, beyaz eşyalarım arçelik her yıl mutlaka birine servis gelir. daha bugün çamaşır makinesi için çağırdık, kapak kilitini değiştirdi. babamlarda siemens var 10 yılı aşkın oldu daha servis yüzü görmedi. siemens gözümde en iyi beyaz eşya markası, değiştirirsem tek markam olur.

Geri