BUYRUN!!! 12 Mart ve 18 Mart Flash Sunumlarım..

Kodla Büyü
arkadaslar suraya yukleeniz. meb hattı var defalarca rica edilmiş ama bi Allahın kulu eklememiş. Okullardan indiremiyoruz. lütfen yardımıc olunuz.!!

stattlich' Alıntı:
arkadaslar suraya yukleeniz. meb hattı var defalarca rica edilmiş ama bi Allahın kulu eklememiş. Okullardan indiremiyoruz. lütfen yardımıc olunuz.!!

SAyın hocam 3 kere cvp verdim siz okumuyorsunuz galiba. dosyalar toplam 130 küsür mb nasıl yükelyelim bu siteye? max 10 mb yükleme izni var.

varsa okulda bir arkadaşınızda Wın v.s o şekilde halletmeye çalışın veya okul çıkışı internet kafeye :)

tcoalngsau' Alıntı:
stattlich' Alıntı:

SAyın hocam 3 kere cvp verdim siz okumuyorsunuz galiba. dosyalar toplam 130 küsür mb nasıl yükelyelim bu siteye? max 10 mb yükleme izni var.

varsa okulda bir arkadaşınızda Wın v.s o şekilde halletmeye çalışın veya okul çıkışı internet kafeye :)

PARDONNNNNN

hocam fla dosyasındaki okul ismini silebilir yada değiştirebilir miyiz. nasıl yapabileceğimizi söylerseniz sevinirim.

tcoalngsau' Alıntı:
ogretmenokan' Alıntı:
Niye fladan düzenlediğimde kırmızı renk yukarı kayıyor film şeridi kayboluyor

büyük ihtimal ile zemini kaydırıyorsunuzdur.Tam olarak ne yapmak istediğinizi söylerseniz yardımcı olabilirim belki :roll:
İndirdiğim dosyadaki swf uzantıyı açınca da kırmızı şerit kayıyor.exe uzantıyı açınca görüntü normal
ben fladan okul giris resmini uygun çözünürlükte değiştiriyorum swf yada exe oluşturduğumda kırmızı şerit kayıyor bozuluyor yani napcaz bilemedim

Hocam indirdiğim dosyadaki swf görüntüsünü ekliyorum.exe uzantılı olan sorunsuz açılıyor.Ama swf açılmıyor.Fla da aynı şerit görünmesi gereken yer kırmızı exe uzantılı olanı flaya dönüştürdüm CS4 ve flashplayer 10 kullanıyorum sorunu anlayamadım gitti.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    104.5 KB · Görüntüleme: 911
ogretmenokan' Alıntı:
tcoalngsau' Alıntı:
ogretmenokan' Alıntı:

büyük ihtimal ile zemini kaydırıyorsunuzdur.Tam olarak ne yapmak istediğinizi söylerseniz yardımcı olabilirim belki :roll:
İndirdiğim dosyadaki swf uzantıyı açınca da kırmızı şerit kayıyor.exe uzantıyı açınca görüntü normal
ben fladan okul giris resmini uygun çözünürlükte değiştiriyorum swf yada exe oluşturduğumda kırmızı şerit kayıyor bozuluyor yani napcaz bilemedim

hocam 2 sunuyada baktım ama kırmızı şeritten kastınız nedir ben bulamadım o kısımı. İsterseniz bir caps koyun bakalım beraberce halledelim

stattlich' Alıntı:
yad hocam girişteki resmin Psd si varsa gönderirseniz eger photoshopta düzenleriz.

sayın hocam 18 mart için okul isminin oldugu PSD bulamadım (geçen sene yapmıştım )

ama ben size 12 martı gönderiyorum siz ayarlayın kendinize göre

Ekli dosyalar

• Yeni klasör (2).rar
    5 MB · Görüntüleme: 190
tcoalngsau' Alıntı:
stattlich' Alıntı:
yad hocam girişteki resmin Psd si varsa gönderirseniz eger photoshopta düzenleriz.

sayın hocam 18 mart için okul isminin oldugu PSD bulamadım (geçen sene yapmıştım )

peki hocam ben okul ismini nasıl eğiştirebilirim yardımıc olurmusunuz. bu yıl ilçedeki 18 mart kutlamaları bizim okulda ve bu sunuyu elinize sağlık çok beğendiler ama okul ismini acilen değiştirmem lazım.

tcoalngsau' Alıntı:
ogretmenokan' Alıntı:

tcoalngsau hocam 18 mart swf de sıkıntı yok ama fla dosyasında resimler kırmızı şerit olarak görünüyor..

Ekli dosyalar

• resim.jpg
    resim.jpg
    179.2 KB · Görüntüleme: 920
stattlich' Alıntı:
tcoalngsau' Alıntı:
stattlich' Alıntı:

peki hocam ben okul ismini nasıl eğiştirebilirim yardımıc olurmusunuz. bu yıl ilçedeki 18 mart kutlamaları bizim okulda ve bu sunuyu elinize sağlık çok beğendiler ama okul ismini acilen değiştirmem lazım.

gönerdim size pm hocam

oracle' Alıntı:
tcoalngsau' Alıntı:
ogretmenokan' Alıntı:

tcoalngsau hocam 18 mart swf de sıkıntı yok ama fla dosyasında resimler kırmızı şerit olarak görünüyor..

hocam baktım ama bende kırmızı görünmüyor herşey normal.acaba flash CS 3 mü kullanıyorsunuz başka sürüm mü,?

kırmızı görünen kısım sağdaki kütüphanede symbol 2 olarak geçiyor.movie clip yani.symbol 2 mi bozuk ? bi kontrol edermisiniz

hocam cs4 kullanıyorum. tekrar indirdim belki sorun bendedir yada indirme esnasında sıkıntı olmuştur diye ama yine aynı görüntü ile karşılaştım. bilmiyorum belki kullandığım versyon ile alakalıdır.

Geri