Bursa'ya tayin isteyecekler hangi okulları yazacaklar

Kodla Büyü

vkaan44

Site Gezgini
Ben İnegöl İMKB teknik lisesini yazacağım puanım 107.. Siz de nereyi yazacaksanız paylaşalım mağduriyetin önüne geçelim...

hocam 97 böte. .ben 1 yıl emirbuharide çalışmıştım o okula tekrar gitmek isterim ilk tercihim orası olacak.öğrenci potansiyeli kapasite olarak çok iyi değil ama çok fazla vukuat yok.tabi diğer arkadaşların tercihi de önemli.

tabiki hocam...

Ekli dosyalar

• bursa2014.png
    bursa2014.png
    45.2 KB · Görüntüleme: 1,319
Geçen seneki Bursaya atanma maceram şöyle oldu:
88-90 puanla (hatırlamıyorum tam kaçtı) İnegölde bir Ortaokuluna geldim.
Eşim eş durumunda Osmangaziye geldi.
Şubat ayında eş durumundan Osmangazi de bir ortaokulda göreve başladım.

vkaan44' Alıntı:
Ben İnegöl İMKB teknik lisesini yazacağım puanım 107.. Siz de nereyi yazacaksanız paylaşalım mağduriyetin önüne geçelim...

Ben de yazmayı düşünüyorum 130 puan var.inegöl deki meslek liselerini bakalım.Hayırlısı

Arkadaşlar 165 puanımla
Çimento Fabrikası Ortaokulu
Emir Buhari Ortaokulu
Zübeyde Hanım Ortaokulu
Kızıklar Ortaokulu
Fatih Sultan Mehme Ortaokulları

hakkında bilgisi olan ardaşlar paylaşabilirlermi

ssaylek' Alıntı:
183 puanla bursa istemeyi düşünüyorum. tercihim meslek lisesi yönünde olacak.

Hocam hangi okulları yazmayı düşünüyorsunuz.Meslek lisesi demişsiniz de ben de bursa meslek liselerini istiyorum.
Ama puanınız yüksek tabi bizim için sizin tercihleriniz nereler öğrenebilir miyiz.Ona göre biz de kendi yolumuza bakalım.Hayırlısı tabii.

ilyas33' Alıntı:
hocam 97 böte. .ben 1 yıl emirbuharide çalışmıştım o okula tekrar gitmek isterim ilk tercihim orası olacak.öğrenci potansiyeli kapasite olarak çok iyi değil ama çok fazla vukuat yok.tabi diğer arkadaşların tercihi de önemli.

Ben bugün Bursadaki çoğu okulu aradım.. Emirbuhari için güzel okul dedi o okuldakiler.. Yalnız Yıldırım'daki bir kaç okulun çevresi çok kötü olduğu için kesinlikle yazmayın dediler.. Bu okullar Fatih Sultan Mehmet, Zübeyde Hanım, Şirinevler ve Yavuz Selim... Özellikle Yavuz Selim Ortaokulunda geçmiş senelerde öğretmenlere yönelik şiddetli olaylar olduğu söylendi o taraflardaki bi okul müdürü tarafından..

togius' Alıntı:
165 puanla osmangazi anadolu imamhatip ilk tercihim.

Bu okulun çok iyi olduğu söylendi.. Hem orta okul hem lise berabermiş.. İkili öğretimmiş ve sabah kız öğrenciler öğleden sonra erkek öğrenciler geliyormuş.. Orta okul bölümünde 5,6 ve 7.sınıflar lise bölümünde 9, 10 ve 11.sınıflar varmış.. Hocam siz ilk sıraya kesin yazacaksanız burayı ben tercihlerimin arasından kaldırıyorum..

skipper_forum' Alıntı:
Geçen seneki Bursaya atanma maceram şöyle oldu:
88-90 puanla (hatırlamıyorum tam kaçtı) İnegölde bir Ortaokuluna geldim.
Eşim eş durumunda Osmangaziye geldi.
Şubat ayında eş durumundan Osmangazi de bir ortaokulda göreve başladım.

Osmangazinin yerleşilecek bir yer olduğunu söylüyorlar.. Açıkçası biz de Osmangaziye yerleşmeyi düşünüyoruz.. Hocam siz memnunmusunuz Osmangaziden...

Kayra_Bilal' Alıntı:
vkaan44' Alıntı:

Ben de yazmayı düşünüyorum 130 puan var.inegöl deki meslek liselerini bakalım.Hayırlısı
İnegölde açık 2 tane meslek lisesi var.. İnş sizden sonra kimse tercih etmez de ben giderim..:)

Erdadas2010' Alıntı:
Arkadaşlar 165 puanımla
Çimento Fabrikası Ortaokulu
Emir Buhari Ortaokulu
Zübeyde Hanım Ortaokulu
Kızıklar Ortaokulu
Fatih Sultan Mehme Ortaokulları

hakkında bilgisi olan ardaşlar paylaşabilirlermi

Bursa Çimento Fabrikası Ortaokluunu aradım ama ulaşamadım.. Emir Buharinin çok güzel olduğunu söylüyorlar.. Emir Sultandaymış.. Kızıklar Ortaokulunun eski adı Orhan Taşanlar Ortaokuluymuş ve meb.gov.tr de bu okulun internet sitesine rastlayamadığım için arayamadım.. Zübeyde Hanım ve Fatih Sultan Mehmet Ortaokullarının etrafı doğu bölgesinden pek fazla göç almış ve olaylı okullar olduğu söyleniyor... Olaylı derken öğrenciler için değil çevre için.. Özellikle evliyseniz diyolar buralarda fazla dolaşmayın...

Merkez ilçelerdeki okullar içinde en iyilerinden biri emir buharidir. Öğrenci kapasitesi olarak çok bisey beklemeyin ama vukuat olmaz. 1 yil görev yaptim. Firsat verirseniz gene gitmek isterim. :)

hocam mahalle olrak ankarayolunun altı diye tabir edilen yerlerde oturmak biraz sıkıntılıdır onun harici her yerde oturulur.ama en iyi semtler nilufer ilçesindedir.nilüferden gürsuya uzayan metro hattı sayesinde ve ucuz ulaşım alternatifi ile istediğiniz yerde oturabilirsiniz.yıldırım da dağ eteğinde kaplıkaya civarı da sakin ferah vede serin yerlerdir.ama kiralar standardın üzerinde tabiki bursada

Bursa Hamitler Toki'de kiralık dairem var. Zümremden birine giderse sevinirim. Özellikle Osmangazi Kız Teknik ve Meslek Lisesi'ni tercih edecekler için konumu çok uygun.
Hepiniz için hayırlısı olsun.

artemisem hocam evinizin bulunduğu mahalle konum olarak hangi okullara yakın. il dışına açık okullara göre: olursa seve seve evinizi kiralarız.
OSMANGAZİ Osmangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi
OSMANGAZİ Yunuseli Şehit Gürcan Ulucan Ortaokulu
OSMANGAZİ Bursa Çimento Fabrikası Ortaokulu
OSMANGAZİ Osmangazi Kız Teknik ve Meslek Lisesi
YILDIRIM Şehit P.Bnb.Ercüment Türkmen İmam Hatip Ortaokulu
YILDIRIM Şehit Öğretmen Mahmut Çatalkaya Ortaokulu
YILDIRIM Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu
YILDIRIM Sait Süheyla Bildirener Ortaokulu
YILDIRIM Emirbuhari Ortaokulu
OSMANGAZİ Nizam Karasu Anadolu İmam Hatip Lisesi
OSMANGAZİ Celal Bayar Ortaokulu
YILDIRIM Zübeyde Hanım Ortaokulu
YILDIRIM Şirinevler Ortaokulu
YILDIRIM Gülçiçek Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
YILDIRIM Yavuz Selim Ortaokulu
YILDIRIM Fethiye Dörtçelik Ortaokulu
YILDIRIM Kızıklar Ortaokulu

vkaan44' Alıntı:
togius' Alıntı:
165 puanla osmangazi anadolu imamhatip ilk tercihim.

Bu okulun çok iyi olduğu söylendi.. Hem orta okul hem lise berabermiş.. İkili öğretimmiş ve sabah kız öğrenciler öğleden sonra erkek öğrenciler geliyormuş.. Orta okul bölümünde 5,6 ve 7.sınıflar lise bölümünde 9, 10 ve 11.sınıflar varmış.. Hocam siz ilk sıraya kesin yazacaksanız burayı ben tercihlerimin arasından kaldırıyorum..
hocam bu osmangazi anadolu imamhatip lisesini ilk sıraya yazdım. ancak forumda gördüğünüz gibi 183 puanlı arkadaş var. oda meslek lisesi yazacakmış ona nereleri gözüktü bilemiyorum malum bize meslek ve halk eğitimler gözükmüyor. hakkımızda hayırlısı arkadaşım.

%100 gerçek puanları yazmıyoruz maalesef, telaş etme bismillah de yaz...
baksana okulları görünce millet çekildi forumdan :D
eko ekoooooo ekooooo (ses verince forumda yankılanıyor, kimse kalmadı :idea: )

ben osmangazi ve yıldırımdaki tüm okulları yazdım batıdan doğuya doğru bugün bitirdim tercih işini.. evim emekte celal bayar kendi okuduğum ilkokul. ayrıca 1 dönem ücretli öğretmenlik yapmıştım. emek, ne çevresiyle nede öğrencisiyle tavsiye edebileceğim bir yer değil akrabalar ve evim olmasa durmayı hiç düşünmediğim bir yer. mümkün olursa evide satıp ordan ayrılmayı planlıyorum ileriki zamanda...

Geri