bulut üzerinden öğretmen evrak toplama

Kodla Büyü

sertokus

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar merhaba
Google Drive kulanarak bundan sonra öğretmenlerin evraklarını buluta atması istendi.(öğretim işleri dosaysı, rehberlik dosyaları, sosyal etkinlik evarakları vs.)
Bende paylaşım olarak bişeyler hazırladım ancak kafama takılan sorular var.

Acaba bunun iyi ve kötü tarafları neler? Vardır belki daha önce deneyen. Ne tür sorunlarla karşılaştınız mı?

Not: Mesela ben şimdilik öğretmenlerin bir birinin evraklarını silmesinden korkuyorum.

Son düzenleme:
Hocam herkes kendi drive alanına ekleyip okulun drive hesabıyla paylaşırsa klasörü öğretmen kendi silmeden dosyayı başkası silemez. Siz de isterseniz paylaşılan klasörün bir kopyasını öğretmenlerden gelenler diye ayrı bir yere kaydedersiniz

Hocam eba dosyayı kullanabilirsiniz. paylaşım yapılacak kişilerde tc numaraları girilerek seçilebilir.

Hocam eba dosyayı kullanabilirsiniz. paylaşım yapılacak kişilerde tc numaraları girilerek seçilebilir.
Hocam ben eba drive işine girmem. geçen yıllarda bakım var diye bizim evraklar hep gümledi. çok sık bağlanamıyorsun daha sonra deneyin uyarısı geliyor. tamam sahip çıkalım dedik te kendileri sahip çıkmıyorlar adam akıllı. geçen yıllarda önerdiğim kişilere karşı hep mahçup oldum. şimdi böylesine önemli bir işte daha fazla mahçup olamam.

Eba ne zaman hatasız, çökmeden ve içeriği dolu dolu olacak acaba???

Neden stüdyo ortamında ders anlatımları yok?
Neden örnek test ve sınavlar yok?
Neden yıllık günlük planlar yok?
Neden iş takvimi, ders ppt sunumu, ders yazılımları ve dökümanlar yok?
Neden ciddi kullanıcı sayılı bir eğitim kütüphanesi haline gelemedi?
Yıllar önce açıldı. Gelişir dedim ama yeterli arşive ulaşamadı.
《Sık değişen programlar buna en büyük engel bence.》

Geri