Bugün seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?

Kodla Büyü
barissakallioglu' Alıntı:
Hayret ediyorum, terörist parti HDP ye halen oy verecek canlılar var ülkemizde....

Terör konusunda şehit ailelerinin kimleri suçladığına iyi bakmanızı tavsiye ederim. Teröre destek veren parti arıyorsanız yelpazeyi biraz geniş tutun ki teröre destek veren partilere oy veren canlılar kimmiş anlayalım...

nosTRa' Alıntı:
Hayret ediyorum, terörist parti HDP ye halen oy verecek canlılar var ülkemizde....

Terör konusunda şehit ailelerinin kimleri suçladığına iyi bakmanızı tavsiye ederim. Teröre destek veren parti arıyorsanız yelpazeyi biraz geniş tutun ki teröre destek veren partilere oy veren canlılar kimmiş anlayalım...

Terör var oldukça mhp de hdp de varlığını surdurur.

2 ay var, çok şeyler değişir.

kıytırık bir anket ya bunlar bırakın anket işlerini. 7 haziranda da anketler konuşuluyordu ama sonuç çoğu anket hatta hepsi fasa fiso. Bu partiye verecem diyipte sandıkta fikir değiştiren adam çok. Hem gizli oy demi bunu afişe etmenin ne anlamı var kime verirsen ver başkasını ne bağlar. Boşa oy verme yeter... :puhaha: Ama hepsine oy verebilirsin.

fatih22222' Alıntı:
kıytırık bir anket ya bunlar bırakın anket işlerini. 7 haziranda da anketler konuşuluyordu ama sonuç çoğu anket hatta hepsi fasa fiso. Bu partiye verecem diyipte sandıkta fikir değiştiren adam çok. Hem gizli oy demi bunu afişe etmenin ne anlamı var kime verirsen ver başkasını ne bağlar. Boşa oy verme yeter... :puhaha: Ama hepsine oy verebilirsin.

öyle bir yazmışsın ki ne de olsa bir gün herkes ölecek:)) madem öyle akşamları neden her kanalda en az 5-6 adam oturup seçim tartışıyor?

hayat bu kardeş, insanın tabiatı gereği, bir kişi de olsan fikrini ortaya koyup bir sonucun parçası olmaya çalışırsın..

nosTRa' Alıntı:

:alkis: Kesinlikle... Sadece medyada gösterilenlere bakıp evet suçlu bu demek çok yanlış. yelpazeyi genişletmek lazım.

Yine seçimde görev alıp , tam bir adalet içinde oyların çalınmasına engel olucam. İsterse sandıktan full hdp çıksın isterse full akp . Bir tek oyun bile hakkını korumak yeterli benim için. Kimin yalan söylediğine halk karar verecek ben bu ülkenin yine de sağ duyulu halkına güveniyorum. Yeter ki seçime hile karışmasın

berk0102' Alıntı:
Yine seçimde görev alıp , tam bir adalet içinde oyların çalınmasına engel olucam. İsterse sandıktan full hdp çıksın isterse full akp . Bir tek oyun bile hakkını korumak yeterli benim için. Kimin yalan söylediğine halk karar verecek ben bu ülkenin yine de sağ duyulu halkına güveniyorum. Yeter ki seçime hile karışmasın

:alkis: :alkis: :alkis:

hemenyardim' Alıntı:
forensis' Alıntı:
Bugün seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?

http://www.tarafsizanket.org/index.php/ ... erirsiniz/

oylamada son duruma bakılırsa tercihlerin yönü epey yer değiştirmiş:))
Sadece 200-250 kişi oy vermiş.
Türkiye de 2 ay önce 48 milyon kişinin oy verdiği en geniş anket yapılmamış mıydı?

ve o seçimin üzerine Türkiye partisi olduğunu iddia eden bir parti pkk nın şubesi olmayı tercih etmişti:))

partinin biri de hatırladığım kadarıyla herşeye hayır demişti:)))

bu stratejiler illaki partilere iyi yada kötü sonuç olarak dönecek gibime geliyor.

umarım ülkemiz için hayırlı olan netice çıkar..

7 haziran seçimlerinde pek çok anket şirketi sınıfta kaldı..
aşağıdaki resimde 7 haziran sonuçlarına göre anket şirketlerinin sıralaması var...

diğer resimde ise yapılış tarihine göre anket firmalarının sıralanışı var..
orc anar genar konsensus mak gezici gibi anket firmalarının çuvalladığını düşününce.
metropol andy-ar sonar konda gibi firmaların sonuçlarını değerlendirebilirsiniz..
internette yapılan anketlerin ise tamamı hikaye..

Ekli dosyalar

• CIaGsmZWgAA1-j1.jpg
    CIaGsmZWgAA1-j1.jpg
    49.1 KB · Görüntüleme: 477
  • Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    82.3 KB · Görüntüleme: 476
Gezici tam salak, bari akp nın oylarını mhp ye yaz inandırıcı olsun, gitmiş chp ye yazmış :)

Son sözü millet söyler, ya yeni hâl ya izmihlal.

gezici salakk.
orc anar genar mak ondan da salak hdp nin oylarını akpye yazmış.
ben ne alakası var diyordum.. meğer tabanlar aynıymış :puhaha: :puhaha:

Terörist her zaman teröristtir ancak siz teröriste her zaman terörist diye bildiniz mi
Anketler ise önce akp yi %50 gösterir sonra her hafta aşağı doğru indrirler ve derlerki en akın tahmini biz bulduk. Anketçilere kalsa her 6 ayda bir seçim olsun isterler para aldıkları akp ye toplumsal algı oluşturmya çalışanlar dürst anketçi olamazlar.

Biride kalsa deseki bu ülkede hala hırsızlara oy veren canlılar var derse ne diyeceksiniz. Siz adamalar gel mecliste siyaset yap demediniz mi? Geçmişte yapılanları unutmayın. Hdp akp nin önünü kesince kötü adamlar olmuştur yoksa onlar bizim baş tacımız değilmiydi. Olması gereken şudur. Mhp barwj altında kalmalı akp tek başına iktidar olmalı hdp de millet vekili sayısını artırmalıdır. İşte zaman rahatlarsınız

Bu internet anketleri doğru sonuç vermiyor anket şirketlerine bakın viki de var 7 haziran benzeri çıkıyor

bidene' Alıntı:
gezici salakk.

Tehdit ile akp oyları hdp ye kaymıştır. Bunu anlamayacak kadar salak olamazsın :)

Doğudaki vatanperver kürtler asla bu ermeni partisine oy vermez. Bakın ab bakanı ne dedi bugün, ermeni soykırımı vardır, bunu T.C nin bakanı söylüyor, bahçeli kına yakın, millet bunu değerlendirecektir.

Tabanı en yakın olan iki parti chp-hdp dir. Bu seçimde chp hdp ye çalışmıştır.

Bunları gormedin mi akıllı!!!

Kürşat_58' Alıntı:
Biride kalsa deseki bu ülkede hala hırsızlara oy veren canlılar var derse ne diyeceksiniz. Siz adamalar gel mecliste siyaset yap demediniz mi? Geçmişte yapılanları unutmayın. Hdp akp nin önünü kesince kötü adamlar olmuştur yoksa onlar bizim baş tacımız değilmiydi. Olması gereken şudur. Mhp barwj altında kalmalı akp tek başına iktidar olmalı hdp de millet vekili sayısını artırmalıdır. İşte zaman rahatlarsınız

Hırsız deyince aklıma 2002 de kaçan mhp ve dsp geliyor, memleketi soyup soğana çevirdiniz. Utanmadan hala cumhuriyet kazanımlarını katlayan akp ye hırsız diyorsunuz. Hırsız sizsiniz, tüm her şeyi çalıp sonrada görev sureniz bitmeden kaçtınız, millet sizi meclise bile sokmadı haramiler.

berk0102' Alıntı:
Doğuda olsaydın böyle konuşamazdın. Adamlar 50 tane kimlik getiriyor, 50 oy pusulasını alıp tek tek mühürlüyor. Sandık görevlileri bir şey diyebilir mi, kesinlikle diyemez.

kurtay' Alıntı:
Kürşat_58' Alıntı:

Hırsız deyince aklıma 2002 de kaçan mhp ve dsp geliyor, memleketi soyup soğana çevirdiniz. Utanmadan hala cumhuriyet kazanımlarını katlayan akp ye hırsız diyorsunuz. Hırsız sizsiniz, tüm her şeyi çalıp sonrada görev sureniz bitmeden kaçtınız, millet sizi meclise bile sokmadı haramiler.
MHP de sen hiç 700 bin tl lik kola saati takanı gördün mü yada evinde paraları sıfırlayanı gördün mü hangi MHP banka boşaltmış hansinin evinde ayakkabı kutuları ile 7 para kasası çıkmış var mı örnek. devlet bahçeli maaşını Mehmetçik vakfına ve öğrencilere burs olarak veriyor. bizde devlet malı yetim malıdır. varsa hırsız alayı şerefsizdir. hırsızı destekleyende...
sen 17- 25 aralığı hiç yazmamışsın ... parsel parsel 13 yıldır ülkeyi yediniz doymadınız. tayyip Erdoğan 25 yıl önce diyor ki; bu ülkede fakir neden fakirdir biliyormusunuz çalmasını beceremediği için diyor.

Kürşat_58' Alıntı:
kurtay' Alıntı:
Kürşat_58' Alıntı:

MHP de sen hiç 700 bin tl lik kola saati takanı gördün mü yada evinde paraları sıfırlayanı gördün mü hangi MHP banka boşaltmış hansinin evinde ayakkabı kutuları ile 7 para kasası çıkmış var mı örnek. devlet bahçeli maaşını Mehmetçik vakfına ve öğrencilere burs olarak veriyor. bizde devlet malı yetim malıdır. varsa hırsız alayı şerefsizdir. hırsızı destekleyende...
sen 17- 25 aralığı hiç yazmamışsın ... parsel parsel 13 yıldır ülkeyi yediniz doymadınız. tayyip Erdoğan 25 yıl önce diyor ki; bu ülkede fakir neden fakirdir biliyormusunuz çalmasını beceremediği için diyor.

MHP deki hayırcı arkadaşları Genelde birilerinin üzerinde konulu film başrollerinde görüyoruz. Söyletmen beni...

kurtay' Alıntı:
bidene' Alıntı:
gezici salakk.

Tehdit ile akp oyları hdp ye kaymıştır. Bunu anlamayacak kadar salak olamazsın :)

Doğudaki vatanperver kürtler asla bu ermeni partisine oy vermez. Bakın ab bakanı ne dedi bugün, ermeni soykırımı vardır, bunu T.C nin bakanı söylüyor, bahçeli kına yakın, millet bunu değerlendirecektir.

Tabanı en yakın olan iki parti chp-hdp dir. Bu seçimde chp hdp ye çalışmıştır.

Bunları gormedin mi akıllı!!!

Eğer tehditle AKP oylarının HDP ye kaydığı fikrine inanıyorsan yani tehdidin gerçekten işe yarayacak kadar etki ettiği fikri senin için mantıklı bir varsayımsa emin ol AKP yine tek başına iktidar olurdu, umarım ne dediğimi anlayabiliyorsundur.
Ermeni partisi iddian artık cevap verilesi kadar kıymetli bir çıkış değil, zekandan şüphe ettiğimi itiraf edeyim. Ermenilere karşı kullandığın aşağılayıcı üslübun daha fazlasını hak ediyorsun diye düşünüyorum. (İnsan etnik yapısını seçemez). Ab bakanı Ermeni soykırım var diyebilir biri çıkıp yok diyebilir, burada siyasi olmaktan ziyade belgeler ve tarih konuşmalı. Ama çıkacak sonucun elbette bir siyasi yanı olacaktır buda çok normaldir. konu hakkında hiç okumamış bir insan olarak senin çok fazla cahil refleksine sahip olduğun aşikar.
CHP-HDP elbette bir birlerine yakın oldukları yönleri var. Mesela ikiside laiklik-bilimsellik -cumhuriyet-demokrasi-sosyal demokrasi ve ekonomi gibi normlarda yakınlaşabiliyorlar. Yanlz bu senin içinde iyi politikalar hatırlatmakta fayda görüyorum. Yok ben piyasacı neoliberal ekonomiden hoşlanıyorum diyorsan oda senin tercihin, AKP tamda böyle bir parti.
Bahçeli ye kına yakmasını tavsiye etmişsin AKP ile koalisyon kurmadığı için galiba. Yolsuzluklar konusunda bir fikrin yok gibi... Kafka'dan alıntıyı zorunlu hale getirmişsin " Beyinlerimiz savaşsın isterdim, ama görüyorum ki silahsızsınız bayım."

Geri