Bugün derste yaptığım paint resmi :):):)

Kodla Büyü

baharr

Site Gezgini

Ekli dosyalar

• kar (Small) (2).jpg
    kar (Small) (2).jpg
    68.6 KB · Görüntüleme: 2,233
bende farkettim çok güneşli bir gün olmuş :):):)
çocuklara kardana dam böle yapılır derken kendimi paintten alamadım sonuc bu :)

karikatür çalışmalarım var çok sewiyorum çizmeyi ama komik olmalı, sıradışı ve ilginç olmalı :)

güneşli günde kar yağsa hiç üşümeden kar oynardık :):) ne güzel olurdu .. kar sadece suda eriseydi mesela .

Hocam güzel olmus ugrasip yapmişsiniz kara kalem calişmalariniz varmi merak ettim.? varsa paylasirmisinzi...

cizerken eglenmek sanirim bu olsa gerek :)

kardan adam veletten biraz tırsmış sanki, her an bir şey yapabilir gibi tetikte bakmış ya da tiki var :D

:puhaha: çok güldüm . çocuğun adam bakmadığı bir sırada kardan adamı bozma gibi bir düşüncesi var . Kar topluyomuş gibi yapıyo.

hocam sanırım karlı bir günün ardından gelen güneş sanırım bu çizimler ama çok güzel olmuş ellerine sağlık.... :D

bugün haftada 2.nöbet günümdü( bizim okulda ayda bir haftada iki nöbet var :( ). okulun bahçesinde dondum. Bursada hava güzeldi ama bizim arka bahçe çok soğuk oluyo. Resimde özlediğim güneşi yapmışım. İç dünyamı yansıtmış resmen :D

geçen gün ben de masaüstü pc resmi çiziyordum ama kendimi kaptırmışım çocuk gibi hissettim. öğrenciler de kendi resimlerini bırakmış benim resmi takip ediyorlar çok eğlenceliydi.

resmim güzel olmuş ama o ev nesıl bir ev anlamadım. tek katlı değil çünkü pencereler kapı boyunun çooook üzerinde. iki katlı değil çünkü alt katta pencere yok.

Geri