Bugün bunu fotoğrafladım

Kodla Büyü
serdemir' Alıntı:
makineleriniz çok güzel galiba. Valla olsa benim okulda çekilecek çok güzel çocuklar var. şirin mi istersin, sevimli mi, güzel mi, yüzünden haylazlık akan mı...
Ama sizin fotolar da güzelmiş. O An lık

saolun hocam grubuma beklerim

bu da benden olsun o zaman.(makinem pro değil ama idare eder :) ) en büyük hayalim pro makine ama bu gidişle biraz zor :? alırım daha evlenecez....
dscf0059b.jpg

levent hocam görüntü çok bozuk uzaktan zoom yapmışşsın belli fotoğraf çekmek için pro makine şart değil bide ben sizdeki kompakt makineden de süper fotoğraflar çektim. fotoatölye.com dan videoları izleyerek teknik bilgileri öğrenin ondan sonra pro makine alırsınız

Ben de 2 hafta önce bunu çektim. Biraz tuhaf ama olsun artık.... :p

Ekli dosyalar

• DSC00417.JPG
    DSC00417.JPG
    76.7 KB · Görüntüleme: 1,031
levent hocam bisiklet süren bir çocuğun fotoğrafını görmek için pikselleri saymamıza gerek yoktu,teşekkürler medeni cesaretinden dolayı seni kutluyorum önemli olan katılmaktı:)

fatihtasoz' Alıntı:
levent hocam görüntü çok bozuk uzaktan zoom yapmışşsın belli fotoğraf çekmek için pro makine şart değil bide ben sizdeki kompakt makineden de süper fotoğraflar çektim. fotoatölye.com dan videoları izleyerek teknik bilgileri öğrenin ondan sonra pro makine alırsınız
teşekkür ederim hocam çok sağolun.

Mr.Spermata' Alıntı:
levent hocam bisiklet süren bir çocuğun fotoğrafını görmek için pikselleri saymamıza gerek yoktu,teşekkürler medeni cesaretinden dolayı seni kutluyorum önemli olan katılmaktı:)
kazanmaya gelmiştim ama napalım...

yeni bi başlıkmı açsak napsak baya fotoğrafla ilgilenen arkadaş varmış ben bugün bunu çektim gibi :)

Benim makine biraz daha amatör işi,ama anı güzel yakalamışım.

Ekli dosyalar

• DSCF1744.jpg
    DSCF1744.jpg
    135.7 KB · Görüntüleme: 1,101
fotoğrafçılık açısından bakarsak güzel ama. diğer türlü iğrenç bir fotoğraf. bu tür çocukları görünce ailelerini dövesim geliyor. fakirlik başka bişey kardeşim. fakir olmak pislik içinde yaşamayı gerektirmiyor. benim yaşadığım yerdede görüyorum böyle çocuklardan.

Bende bir kaç yıl evvel antepte öğretmen evinin yanındaki şehitliğin üst kısmındaki havuzu böyle çekmiştim. :) Uzun süre masaüstü olarak kullandım.

Ekli dosyalar

• P9200003.jpg
    P9200003.jpg
    342.7 KB · Görüntüleme: 1,094
zech' Alıntı:
Bende bir kaç yıl evvel antepte öğretmen evinin yanındaki şehitliğin üst kısmındaki havuzu böyle çekmiştim. :) Uzun süre masaüstü olarak kullandım.

güzel hocam eline sağlık

fatihtasoz' Alıntı:
zech' Alıntı:

güzel hocam eline sağlık
Hocam senin çektiğin resim canlı gibi. makinanın markasını çok merak ettim. *canon muş hocam özelliklerine bakmak sonradan aklıma geldi.

doğru yer, doğru zaman, biraz şans, bilgi ve sonunda bu kare...
tebrikler....

hocam ömrü hayatınızda bir daha böyle bir kare yakalar mısınız, bilmiyorum....

ozgurgitarim' Alıntı:
doğru yer, doğru zaman, biraz şans, bilgi ve sonunda bu kare...
tebrikler....

hocam ömrü hayatınızda bir daha böyle bir kare yakalar mısınız, bilmiyorum....

facebook grubum var hocam böyle fotoğraflar üzerinde çalışıyorum grubuma katılabilirsiniz

xodeda' Alıntı:
fotoğrafçılık açısından bakarsak güzel ama. diğer türlü iğrenç bir fotoğraf. bu tür çocukları görünce ailelerini dövesim geliyor. fakirlik başka bişey kardeşim. fakir olmak pislik içinde yaşamayı gerektirmiyor. benim yaşadığım yerdede görüyorum böyle çocuklardan.

katılıyorum hocam

Bugün yeni makinam gelirse bende paylaşacağım :) Canon EOS 60d

Buarada resimde gayet güzel yakalamışssınız hocam

Geri