Bugün İtibariyle Hizmet Puanınız...?

Kodla Büyü
marmara böte 2003 eylül göreve başlama 155 civarı... ama tayin istemeyi düşünmüyorum 10 yıl kadar memleketime geldim. puan lazım değil ihtiyacı olana verebilirim ... :)

mescan' Alıntı:
Aslında bu konuyu açmamdaki sebep bu sene sonunda Ankara'ya istemeyi düşündüğüm tayin..Altındağdan semtini yazacam..o ilçedende en fazla 2 okul açılıyor..o yüzden merak ettim bu puana yakın veya geçen biri varmı diye
Türkiye'nin istediğiniz herhangi bir yerine gidebileceğinizi öğrenmiş oldunuz böylelikle :)

her_dem' Alıntı:
mescan' Alıntı:
Aslında bu konuyu açmamdaki sebep bu sene sonunda Ankara'ya istemeyi düşündüğüm tayin..Altındağdan semtini yazacam..o ilçedende en fazla 2 okul açılıyor..o yüzden merak ettim bu puana yakın veya geçen biri varmı diye
şaka mısın hocam sen. puanları bilmiyormuş gibi sormuşsun. altındağa bu sene 125 puanla gidildi. sen 215 puanla gider miyim diyorsun.

yanlışın var hocam geçen sene benim puanım 195 ken 220 lerle giden oldu ankara mamak ilçesine

oyungezer' Alıntı:
mescan' Alıntı:
Türkiye'nin istediğiniz herhangi bir yerine gidebileceğinizi öğrenmiş oldunuz böylelikle :)

umarım öyle olur

başkent böte 2006 mezunuyum.. 4 eylül 2006da atandım..atandığımdan beri tekirdağdayım.. en son baktığımda 99 puanım vardı sanırım 100 olmuştur artık :))

Re: Ynt: Bugün İtibariyle Hizmet Puanınız...?

bu panları nasıl aldınız anlamadım. Sürekli köylerde mi çalıştınız.

Re: Ynt: Bugün İtibariyle Hizmet Puanınız...?

xodeda' Alıntı:
bu panları nasıl aldınız anlamadım. Sürekli köylerde mi çalıştınız.

İlçe merkeziydi hep ama o ilin en kötü durumdaki ilçesiydi hep..o yüzden 20 den aşağı puan almadım zaten.

2008 gazi böte mezunuyum 72 civarı puanım var seneye iyi yerleri istiycem eş durumundan ama bu puanlara ne ya böyle
ben 2 yıl köyde çalıştım 2 yıldır da 18 puanlık yerde doğuda
tekirdağda ve ipsala da 2 yıl kaybedince demek bu kadar gerilere düşülüyor :(

2005 Şubat
122 oldu sanırım puan
Fırat / TEF

mescan' Alıntı:
her_dem' Alıntı:
mescan' Alıntı:
şaka mısın hocam sen. puanları bilmiyormuş gibi sormuşsun. altındağa bu sene 125 puanla gidildi. sen 215 puanla gider miyim diyorsun.

yanlışın var hocam geçen sene benim puanım 195 ken 220 lerle giden oldu ankara mamak ilçesine
Hocam gecen sene mamak ve altindag ilcelerine 3 kontenjan acildi. En dusuk 125 puanla gitti biri. Digeri 145 falandi digeri dahada yuksek. Ama en son yerlesen kisi 125ti.

2011 - 39 Yaza 45 olur herhalde. Neresi gelir diye sorsam ayıp olur mu. 100'ler 200'lerden sonra.

2003 Gazi Böte

Bu yaz Kayseri'ye nasipse tayin isteyecek +13 puan eklenir tayin dönemine kadar...

Geri