Bugün ................... öğrendim

Kodla Büyü
Sanırım onlarda bir şey öğrendiler hocam. Bir bilgisayarcıyla daima iyi geçinmek gerekir. Keser döner sap döner gün gelir hesap döner demişler. Bize bu şekilde bakan arkadaşlarda bunu öğrendi :)

Acıpayam da 2 temizlikçinin 100 tl istediğini öğrendim.

ama bizim maaşımızın 30 güne bölünmüşü 45,66 olduğunu hesapladım

BUGUN ŞUNU ÖĞRENDİM.
Tüketiciyi mağdur edenler yandı
* Mağdur abone, yetkili servis çağırarak cihazdaki arızanın voltaj değişiminden kaynaklandığını rapor ettirmeli.
* Bu belgeyle bağlı olduğu elektrik dağıtım şirketine başvurup, mağduriyetinin giderilmesini istemeli.
* Elektrik firması zararı karşılamazsa EPDK, Tüketici Hakem Heyeti'ne veya Tüketici Mahkemesi'ne şikâyette bulunulmalı.
http://www.samanyoluhaber.com/h_402458_tuketiciyi-magdur-edenler-yandi.html

hacounter' Alıntı:
BUGUN ŞUNU ÖĞRENDİM.
Tüketiciyi mağdur edenler yandı
* Mağdur abone, yetkili servis çağırarak cihazdaki arızanın voltaj değişiminden kaynaklandığını rapor ettirmeli.
* Bu belgeyle bağlı olduğu elektrik dağıtım şirketine başvurup, mağduriyetinin giderilmesini istemeli.
* Elektrik firması zararı karşılamazsa EPDK, Tüketici Hakem Heyeti'ne veya Tüketici Mahkemesi'ne şikâyette bulunulmalı.
http://www.samanyoluhaber.com/h_402458_tuketiciyi-magdur-edenler-yandi.html

Teşekkürler önemli bilgi.
okulda veya evde ençok elektronik araç kullanan bizleriz..

Ben de bugün Vistanın C'nin altındaki Help klasöründe anlatımlı videolar olduğunu fark ettim. Klavye kullanımı falan anlatıyor. 3er dakikalık bir şey. Öğrencilere dinletilebilir diye düşündüm. Ayrıca Yardım menüsü oldukça geniç bilgiler içeriyor, Klavye kısayol tuşları resimlerle falan desteklenmiş.

craxx' Alıntı:
Acıpayam da 2 temizlikçinin 100 tl istediğini öğrendim.

ama bizim maaşımızın 30 güne bölünmüşü 45,66 olduğunu hesapladım
Hocam diyarbakırda bizden 500 tl istediler ev tuttuğumuzda temizlemek için. sonra 250 ye olur dediler :D:D ben de oldu canım dedim..sizden iyi istemişler valla

alpertegas' Alıntı:
sedat01' Alıntı:
faruk_inal' Alıntı:
ejdeharr' Alıntı:
q klavyeden f klavyeye yada tam tam tersi pratik geçişin ctrl + Shift tuşlarına basılarak yapıldığını öğrendim.
:+1: teşekkürler bana çok lazım oluyor da...

Bende olmadı arkadaşlar yanlışmı yapıyorum ki?
Bendede olmadı ...?

dil seçeneklerinden iki klavye da tanıtılmış olmalı geçiş olması için.

bir kadının kullandığı arabanın yakınlarına park edilmeyeceğini

Arkadaşlar ben sizden bişey öğrenmek istiyorum. format attığım bilgisayarın kullanıcı hesap ayarı ile iilgili. şuan öğrenci ve öğretmen oturumu yaptım öğretmeninki parola korumalı ama bilgisayar açılınca kullanıcı hesap penceresi gelmiyor direk yönetici oturumu açılmış oluyor ne yapmalıyım ?

kübra84' Alıntı:
Arkadaşlar ben sizden bişey öğrenmek istiyorum. format attığım bilgisayarın kullanıcı hesap ayarı ile iilgili. şuan öğrenci ve öğretmen oturumu yaptım öğretmeninki parola korumalı ama bilgisayar açılınca kullanıcı hesap penceresi gelmiyor direk yönetici oturumu açılmış oluyor ne yapmalıyım ?

ogrenci oturumundaki debugger users i sil. users yap.
bilgisayarim+yonet+yerel kul. ve gruplar + users +ogrenci+uyelik---> debugger users i sil. ekleden gelismis simdi bul de en alttan users i sec.

RoboTek' Alıntı:
Bugün formatörlüğü bıraktım son komikliği yapıp gidiyorum.
Işık ılık zemzem iç.

Börtegül başını ört, ört Börtegül ört.

Bak Berkecan ne güzel sarık,sende sar Berkecan.

Hedenur yakanı kapa, kapa yakanı kapa.

Cemile mevlüte pilav yap.

Koş Abdurrahman koş, kuran kursuna koş.

Oruç aç Ali.

Sadık Hoca iftar topunu patlat.

Oya çarşaf tak.

Mülayim minareye çık.

Tayyip yasa çıkar.

onayla Abdullah onayla.

Tayyip tabana oyna kömür dağıt oy topla

dağıt ihale dağıt sat sat sat

Petek ip atlama. Kıçın görünür sonra. Atlama Petek atlama!

Ali bana bak.

İpek başını ört

Emel eve gel. Hemen eve gel.

Murat kadrolaş. Aman boş durma.

Tayyip Amca seni çok severiz.

Emrah camiye koş, koş Emrah koş

Işıg ılıg süd iç, elhamdülillah de!

Gül Abdullah gül.

ne alaka hocam şimdi bütün arkadaşlar güzel güzel paylaşımlar yapmışlar sizin mesajınıza bir geldim güm duvara toslamış gibi oluyo insan.
konunun düzenini bozmuşsunuz, düzen karşıtı mısınız?

aresbel3' Alıntı:
Çok svmemek geremiş. Canım dediğin bırakıp gidebiliyormuş. Bugun öğrendim.

bunun teknoloji ile alakası yok ama çok haklısınız. size tavsiyem bilgisayarınızı sevin. biryere gitmez her dediğinizi işlemci ve ramı yettiği sürece yerine getirir... gerisi teferruat

evrim0626' Alıntı:
alpertegas' Alıntı:
sedat01' Alıntı:
faruk_inal' Alıntı:
ejdeharr' Alıntı:
q klavyeden f klavyeye yada tam tam tersi pratik geçişin ctrl + Shift tuşlarına basılarak yapıldığını öğrendim.
:+1: teşekkürler bana çok lazım oluyor da...

Bende olmadı arkadaşlar yanlışmı yapıyorum ki?
Bendede olmadı ...?

alt + shift tuşunu deneyin olur hocam.
Bende win 7 kurulu. Alt + shift geçişi sağladı. Bilgilendirme için sağol hocam :)

DVR dosya uzantısının güvenlik kamerası kayıtlarının uzantısı olduğunu ve DVR player diye bir programla açıldığını öğrenmiş bulundum.Başka program pek açmıyor codec vs lazım.bu programcık 1.2 Mb zaten..

tahin pekmezin tahininin üzerindeki yağ boğaz(bademcik) ağrısına birebir geliyor yarım tatlı kaşığı yut yeter mütiş yumuşatıyor

Geri