Buda bizim Alanımızın Web Sitesi

Kodla Büyü

sedat.elc

Site Gezgini
Elektrik-Elektronik Teknolojileri Alanı için duyurular ekleyeceğimiz basit bir web sitesi yapmak istedim.
Siteyi yaparken buradaki BT öğretmeni arkadaşların paylaştıkları dosyalardan sıkça faydalandım hepsine tek tek teşekkür ediyorum.

http://www.elektrikelektronik.somee.com/
DİLOVASI TEKNİK LİSE VE ÇOK PROGRAMLI LİSESİ
Elektrik Elektronik Teknolojisi Alanı Web Sitesi

Ekli dosyalar

• Elektrik Elektronik-Animasyonlar.rar animasyonlar.rar
    5.5 MB · Görüntüleme: 114
Eleştirilerinizi bekliyorum.Sizin kadar profesyonel değilim ama kendimi geliştirmeme katkısı olacaktır.

Hocam iframe olan siteler bana göre eksik kalıyor bu birincisi...

Diğeri tasarım eksik gibi. Sorsanız şurası diyemem ama rahatsız eden bir havası var... Sayfa çok dar bu birincisi. Site basit bir mavi daha pastel daha canlı bir mavi seçilebilir ki o tarz maviler turuncuyla daha uyum sağlıyor...

İnşallah daha iyi olur... Kolay gelsin...

hocam öğrenci ağırlıklı bir ziyaretçi kitlesi bekliyorsanız neden böyle meb şablonu gibisinden bir site yaptınız. daha can alıcı daha dinamik bir şablon kullanabilirdiniz. yada destekliyorsa wp / joomla benzeri cms leri...

Geniş ekran monitörlerde dar görünebilir.Normal monitörlerde pek dar görünmüyor.
Joomla vb. programlarla çok daha güzel siteler yapabilirdim belki ama modüler olduğu için ekle çıkar yönteminin bana pek bir şey katmayacağını düşündüm.Ivır zıvırı ile uğraşmak istedim.

Yinede teşekkürler

hocam gayet güzel geliştirilerbilir bir site. Geliştirme işlemine Foto galeri kısmını güzel bir slide efekti kullanarak yeniden yaparak başlayabilirsin.

ilyas33' Alıntı:
http://www.elektrikelektronik.somee.com/animasyonlar/BDEE-Animasyonlar.htm
animasyonlar çok ilgimi çekti

Hatta benim aklımdan "keşke AtaNesa gibi nesne ambarlarına hediye edilse" diye geçti...

Teşekkür ederim hocam.Farkındasınızdır site ücretsiz alan veren somee.com dan yayın yapıyor.Ayrıca sitede 150 kb den büyük boyutta dosya bulunduramıyorum.
Allttaki siyah reklam kısmı bazen görüntü kirliliği yaratabiliyor.Söylediğim gibi maksat boş durmamak.
Animasyonlar kısmına eklemeler yapacağım, derste bazen kullanabiliyoruz. Hattta Elektrik elektronik ile ilgili videolar kısmı eklemeyi düşünüyorum.

Atanesa? dosyaları yollayayım hocam işe yarayacaksa.Webden topladığım flash animasyonlar kendi ürünüm değil sadece bir yerde birleştirdim.

Web Programcılığı Dalı olan bilişim bölümlerinde öğrencilere somee.com önerilebilir.Altta siyah bir şerit reklam var oda çok göze batmıyor.Bu dalda okuyan öğrencinin kendine ait web sitesi olmalı bence.
Böylece çocukların bedava siteleri olur yaptıkları işin karşılığını görmüş olurlar.
Malum bu işler az ,basit, amatör de olsa internette gelişiyor.

Geri