Bu vakte BTR mi kalır?

Kodla Büyü

emrehoca

Aktif Üye
Balıkesir ili için BTR başvuruları tekrardan isteniyor. 2. Hafta bitti.

Emeği geçen herkese teşekkürler..

Hiçbir açıklama yok varsa geçerli sebep zor değil bilgilendirme yapmak. Kaç haftadır bekliyoruz başvurular alınalı 6 hafta oluyor.

Biz btr ler meb için çalışıyoruz ve buna rağmen mağdur ediliyoruz ne milli eğitim müdürlüğünden ne il koordinatöründen bir açıklama yok böyle bir yönetim anlayışı bu zaman da kaldı mı çok mu zar iletişim devrinde bir açıklama yapmak

btr kadrosu gelmediği sürece maalesef bugün burada yaşanan sorun ileri bir tarihte başka illeri de etkileyecektir.

Ben okula gitmesemde sene başından beri servise her ay toplu para veriyoruz. Kaç gün okula gitmememe rağmen gidiyormusum gibi para veriyorum. Konu sadece deprem olsa hak vercem olabilir. 1 hafta gecikebilir. Ancak BTR isteyenler zaten belli kişiler. Bu düzen ile devam ettiği için maddi anlamda da sıkıntı yarattı bu süreç. Görevlendirme çıkmamasına rağmen okullardan iş için çağırmalar vs gerçekten üzücü. Maddi durumu geçtim manevi açıdan gerçekten yoruyor zaten bizim bölüm. Acil kadro gelmeli, ders sayıları artmalı yoksa BTR yapilacak iş değil. Mecburiyetten yapıyoruz. İhtiyacımiz olmasa kimse basvurmaz.

biraz zor olacak ama aranızda anlaşıp hiç biriniz görev talebi yapmayın resen görevlendirilirseniz de prosedür neyse onu uygulayın
yani hiç birşeye el sürmeyin sorunu belirleyip
(sistem çökmüş heralde- disk arızalı gibi- ekran arızalı olabilir net ifadeler asla kullanmadan )
idareye bildirin gerekirse servis çağırsınlar siz size yapılan haksızlığı herkese hissettirin duyurun en azından farkındalığınızı okul idarecileri hissetsin onlar yukarıyı sıkıştırırlar bir daha ki görevlendirmelerde.

Geri