Bu uyarıyı görünce artık can sıkkınlığı değil gülme tutuyor beni.

Kodla Büyü

LocalInternet

Aktif Üye
1716361118907.png

siz de durum nasıl?

Ekran Alıntısı2.PNG

Sisteme giriyor ama, saatlerce yazıyı açamıyor. Sanırım gece evden girmek gerekiyor.

taşlayacaksınız biliyorum ama her şey de bi olumsuzluk bulma hastalığı var bu ülkenin insanında
hastalık bu.
bazen benim de giremediğim oluyor, başka zaman bi daha deniyorum, o kadar.

yukarıda yazdıklarımı, olumsuzluk gördüğüm her başlığa ekleyeceğim bundan sonra.

taşlayacaksınız biliyorum ama her şey de bi olumsuzluk bulma hastalığı var bu ülkenin insanında
hastalık bu.

yukarıda yazdıklarımı, olumsuzluk gördüğüm her başlığa ekleyeceğim bundan sonra.
Forumun %80'ini ziyaret edeceksiniz demek ki hocam. Tam tersi olsa daha az yorulurdunuz :)

hastalık bu.

DYS oldum olası sıkıntılı, çok nadiren düzgün çalışıyor. Daha doğrusu, Öğretmenlerin kullanımına açılan bölüm sıkıntılı, İdarenin ve memurların yazışma yaptıkları bölüm, nispeten daha iyi çalışıyor. Olumsuz bir durum, gündeme getirilmeli ki; düzeltilsin. Sisteme girip, resmi yazıları okuyamadığımız halde: "Oh ne güzel, yine giremedim. Aman ne güzel, resmi yazılara yine bakamadım, yine inceleyemedim." diye düşünmemiz mi gerekiyor...?

Düzeltme, düzelttirme mekanı burası değil hocam, burayı kim neylesin, ayrıca bahsettiğim olay bunun gibi basit bir mevzu için değil, genel anlamda konuşuyorum.
Sürekli böyle yaklaşılıyor, sürekli olumsuzluk aşılanıyor toplumda.

gülmek ve gülümseme (karşılıklı atışmaktan daha iyidir.) benim yaptığım bu.
ayrıca;
idarecim : "Hocam neden oluyor?"
idare edilen : "Hocam meb filtresi sanırım, okulun tüm bağlı client'larından tehdit algılıyor, sonra da sistemi yavaşlatıyor. hatta banlıyor"
idarecim : "Hocam client?! filtre?! açıklar mısınız?" - Yine gülümsüyorum.
idare edilen : "Hocam bir zaman sonra tehdit algılaması bitecek miş? bilemem bir pc'den bir telefondan, bir tabletten?"
idarecim : "Siz zaman diyorsunuz da bilmeniz lazım, ne zamana kadar?"
- ayrıl ordan ayrıl, sessiz ol. geçer geçer demeler...

Geri