Bu tablet nasıl?

Kodla Büyü
ips ekran olması çok iyi eğer gerçekten öyle ise. arka kamera çözünürlüğü düşük ama diğer özellikler gayet tatmin edici. fiyatına göre uygun. alınabilir.

güzel ama kalın gibi 8 inç daha makbul gibi her yere sığar

Bende Dark Evopad R9720 var. Aralarında pil ve ekran boyutundaki küçük farklılık dışında neredeyse fark yok. Bunun diyatı da daha uyguna geliyor indirimle. Yeni bir tablet alacak olsam bunu düşünürdüm ciddi ciddi.

Ya ben bu tabletlere çok uzak kaldım, geçen teknosa markete gittiğimde şu tablete bakayım dedim midem bulandı, kullanımı saçma sapan kesinlikle bir bilgisayarın zevkini vermiyor, fiyatıda 1200 Tl, o paraya neden tablet alayımki aynı paraya i5 alınabiliyor, cahilliğimden soruyorum arkadaşlar aşağıdaki soru ile ilgili beni ikna edebilirmisiniz. :eek:
Neden tablet almalıyım? :shock:

elbette bilgisayarın tadını vermez.ama bazı uygulamaları yanında kolayca taşımak güzel birşey.tableti çıkarıp kitap,dergi, makale okumak,video izlemek güzel olur herhalde.deneyim yaşamak için alıyorum ben.bakalım nasıl olacak.

Office uygulamaları nasıl oluyor tablet pclerde mesela sizin aldığınızda bilisim_oguz hocam nasıl

Arkadaşlar, bedava king office tarzı uygulama indirerek office ihtiyaçlarınızı karşıyabiliyorsunuz.

Batın82' Alıntı:
Office uygulamaları nasıl oluyor tablet pclerde mesela sizin aldığınızda bilisim_oguz hocam nasıl
hocam siparişi verdim,daha gelmedi.ilk tabletim olacak.deneyince paylaşayım.ama office uzantılarını ve uygulamarını destekliyor.fakat daha deneyim yaşamadım.

http://www.hepsiburada.com/liste/dark-e ... w%3dlister

bu tableti bir arkadaşıma hediye etmiştim. Çok memnun. Hatta hastası oldu. Özellikle navigasyon özelliğinin de olması kendisini çok memnun etti. Balık tutmaya gidiyormuş. Bir uygulama indirmiş. Saldayken, gittiği noktaların haritasını kaydedip, en çok balık bulduğu yerleri filan kaydediyormuş. Ben tam anlamadım ama öyle bir şeylerden bahsetti.

Ayrıca bunun da harici 3g özelliği de var.

hastasıyız dede' Alıntı:
....
Neden tablet almalıyım? :shock:
Tablet aldım, artık kaçınılmaz olarak kapıya kadar dayanan ve iyice yaygınlaşan (Tablet) Android sistemini ve uygulamlarını-kullanımını öğrenmek istemem,

ayrıca şimdiden öğrenmek gerek gelecekte çoluk çocuğun maskarası da olabiliriz,

cep telefonu ile ilgili soru sorduklarında bu markanın bu modelini hiç kullanmadım demekle tavsiye vermemek olabiliyor ancak tablet için geçerli değil, ...

Geri