Bu sınav okul formatörlüğü hakkı da vermeli mi

Kodla Büyü

harun52

Üye
Ustalar ben sınavdan 52 aldım. Eğiticilik için bana sıra gelecek mi bilmiyorum. Ben bu puanla eğiticilik görevlendirmesini hakediyorum. Eğiticilik için sıra gelmez ise okul formatörü olarak görev alamaz mıyım?
2007 de hizmetiçi eğitim açılmıştı okuldan bir arkadaş daha başvurmuştu, onun belge(bilgisayar kullanımbelgesi) saat sayısı fazlaolduğundan kursa o gitti. Tek amacı 18 saat ekders idi. Ancak yapamayacağını farkettiğinde (ki ben bunu biliyordum) görev almadı. Şimdi bizim okulda kadrosu başka bir okulda olan bir arkadaş formatör olarak görevli.
Bilgisayarr en büyük hobim. Bu alanda kendimi geliştirdim, gelişmeleri ve yenilikleri elimden geldiğince takip eiyorum. Okul formatörlüğünü yapabilecek donanıma sahip olduğumu düşünüyorum. Sınavdan aldığım puan bu yönde bir görevlendirme hakkı neden getirmesin. Anlayacağınız bilgisayar öğretmeni değilim formatörlük belgem de yok.
Eğiticiler formatörden üst sanırım bu sınav bana eğiticilik için görevlendirme hakkı verdi. Neden okul formatörlüğü hakkı vermesin. Kaldı ki ilde bir sürü formatör ihtiyacı da var.

okul formatörü olmak için 180 saatlik BİTEFO kursunu tamamlayıp sertifika alman gerekir. bu sınavla okul formatörü seçmiyorlar

Geri