Bu laptop nasıl?

Kodla Büyü
bu makinayı ne için kullacaksınız bilmiyorum ama..
ekran kartı bildiğim kadarı ile x3100 ekran kartının genişletilmiş halidir. tümleşik bir ekran kartı. kendi üzerinde biraz ram i ve kalan kısmıda ram bellekten kullanmaktadır. Oyun amaçlı olacaksa, uzmanı olmamakla beraber düşük seviyede oynatacağını yüksek seviyede yeni nesil oyunlarda donmalar yaşayabileceğinizi söyleyebilirim. baktığınız üründe 2 usb var bu sıkıntı yaratabilir. donanım 64 bit te çalışıyor. otomatik olarak işletim sistemide böyle. win 7 kullanacaksanız, 32 bit yazılımlara desteği de bulunmaktadır. bir dönemden sonra yazılımlarda 64 bite geçeceğinden bu tarz bir makina seçimi daha manyıklı gelmektedir bana. Zaten laptop denilince de, bir markaya iki ekran kartına para verilir. geri kalan kısım hemen hemen aynıdır. alacağınız ürün şimdiden hayırlı olsun...

hocam illa sony alacam diyorsanız sony marka için fiyat makul. ama başka markalara bakarsanız bundan çok daha iyi özellikli makinalar 300-400 tl daha ucuz. mesela ben lg marka aldım i5 işlemcili 1330 tl. özellikleri bunlardan çok daha iyi. ama sizin seçtiğinizde sony. marka yani :)

bu arada benim lg de 2 tane usb girişi vardı fakat sonradan öğrendimki e-sata girişleride usb girişi olarak kullanılabiliyor. sizinkisi içinde geçerli bu.

Geri