bu haksızlıktır adaletli değildir mahkemeye gidecem

Kodla Büyü
Dava açacak bir kişi varsa benim olmam lazımdı. :)
Ocak'ta ki görevlendirmede Eğitici formatör yapıldım. Bir ayın sonunda görevden alındım. Sebep ise 2008'e kadar görev almamış olmam. 2006 yılındaki sınavdan 75 aldım ama sonra askere gittiğim için görev alamadım. Neyse ki geçmişte kaldı ;)
Yeni sınava girdim, şimdi yine görevlendirildim. Sadece 2 ay boşa gitti...

son ebitefo görevlendirme toplantısında ilgili şube müdürüne çok net bir şekilde "bir sonraki 6 aylık görevlendirmede eski formatörlerde dahil olmak üzere son sınavdaki puanlar mı esas alınacak yoksa eski formatörler korunup yine boş kalan kontenjanlara puan üstünlüğüne göre 50 barajını geçenler mi alınacak" sorusunu sordum.

şube müdürümüz cevap olarak; "bir sonraki görevlendirme de tek ölçünün son sınavda yapılan sınav sonucunda alınan puanlar olacağını, eski formatörlerinde ancak son sınavdaki puan üstünlüğüne görev alabileceklerini" söyledi. ve bu konuyla ilgili bir yönergenin hazırlığından söz etti. hazirandan sonraki görevlendirmelerde 6 aylık görevlendirmelerin bile değişebileceğini bu yönerge doğrultusunda eğitici formatörlüğün daha sağlam bir yapıya kavuşacağını söyledi.

şube müdürü bunları söylerken çok emin konuşuyordu. bu konuda yorumdan çok billdiği bir şeyler olduğu hissini bende uyandırdı. ısrarla haziranın bitmesini bekleyin mesajını veriyordu...

o yönergeyi biz de biliyoruz hatta foruma ben eklemiştim ama o yönergeden ses seda yok hala .

Bakanlık ve merkez teşkilatında görevlendirmeler 1 yıl, taşra teşkilatında ise 6 ay olur yoksa bizi merkeze mi bağlıcaklar :)

ben sınava girdim,puanımı aldım ve bu puanımla eğitici oldum.dilerim sizlerin de istediğiniz gibi olur.

lkavuzda puan sınırından bahsetmiyordu sonuçlarda kazandın kazanmadın demiyordu ama bakanlık 50 barajı koydu bu nasıl iş anlamadım? portekizden yediğimiz 2 golü bile anladım Fatih terimin basın açıklamalarından sonra

Geri