Bu haftaki a.ö. sınavında göreviniz?

Kodla Büyü

sanalomer

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bu hafta açık ö. sınavı olacakmış. Göreviniz var mı arkadaşlar nerden öğrenebiliriz?

Ben augis'e girdim ama burda görevler gibi bir bölüm yok.

Re: Açık Öğretim Sınav Göreviniz Var mı?

görev kağıtları okullara geldi hocam. okul idaresine bir sor istersen.

augis'e nasıl kayıt yaptırılıyor bu sınavlarda görev almak için ne yapmalıyız?

bu sınavlar sadece ilde mi yapılıyor ben bir şey anlamadım. Daha önce ilçe milli eğitim müdürlüğü görevlendirmiyor muydu?

sanalomer' Alıntı:
http://sinav.anadolu.edu.tr/augis/

Kayıt ve diğer işlemler için.
Ayrıca okulunuzla da görüşün.
Bildiğim kadarıyla anadolu üniversitesinin ülke genelinde yaptığı sınavlarda gözetmen olarak görev almak için bu adrese girip üye oluyorsunuz. Daha sonra ilinizde olacak sınavlarda gözetmenlik göreviniz çıkarsa okulunuza bilgi kağıdı gidiyor.

augis sayfasından tercih yapılacak denilmişti, sayfada böyle bir bölüm yok ama. Şimdi biz nerden, nasıl başvuracağız?

Ben kendim hiç tercih yapmadım. Ama bana bir kaç görev çıkmıştı. Okulda açıköğretim sınavları modülüyle ilgili bir yetkili var mı onu bir sorar mısınız?

arkadaşlar son başvuru tarihi ne zaman sisteme kayıt falan diyor cuma okula uğrayım oluyorsa

Şu an yeni başvuracak olanlar için bu haftaki sınav için görev çıkmayacaktır. Ancak bundan sonraki görevler için başvurunuzu yapın. Sonra da okulunuza kayıt olduğunuzu haber verin. Ancak ben il merkezindeyim. Merkez dışında taşrada okullarda sorumlu yetkili var mı bilmiyorum.

Geri