Bu fotoğrafımı beğenebilirmisiniz

Kodla Büyü
Arkadaşlar desteklerinizi bekliyorum :) Lütfen beğenip paylaşabilirmisiniz ...

hocam haberi olmayan çok kişi vardır, beğeni isteğinize bağlı beğenirseniz sevinirim beğenmeseniz de saygı duyarım kızacak değilim yaa...

pehepe' Alıntı:
Böyle yarışma kazanmaya ne var ... !!!
pehepe hocam bir maddi kazanç yok kendimi biraz daha geliştirmek için 10 saatlik bir fotoğrafçılık eğitimi var onun kursuna katılıp kendimi fotoğraf konusunda daha da geliştirmek istiyorum ...

Bu kadar tepki biraz abartı değil mi? Daha önce de bebek güzellik yarışmalarında bile kendi çocukları için oy isteyen arkadaşlara kimse sesiniz çıkarmamıştı hatırlıyorum. Üstelik çok daha güzel bebekler olmasına rağmen Ve tati isimli arkadaşımız beğeniyi iradenize bırakmış. Beğenmediyseniz isteğine olumlu karşılık vermezsiniz olur biter.

biz kendi öğretmen arkadaşlarımıza destek olmayacağızda kim olacak bundan daha doğal ne olabilir ki , eliniizden nerdeyse mesleğinizi alacaklar tamirci olduk diyoruz halen birlik olmayı öğrenemediniz girersin beğenmezsen beğenmezsin ortaokul çocuğu gibi davranmaktan vazgeçin artık...

elma, atungad, cangokhan size ne kadar teş. etsem azdır, istanbul'da ve şişli de olan varsa güzel bir yemek ve çay ısmarlayabilirim :)

tati' Alıntı:
pehepe' Alıntı:
pehepe hocam bir maddi kazanç yok kendimi biraz daha geliştirmek için 10 saatlik bir fotoğrafçılık eğitimi var onun kursuna katılıp kendimi fotoğraf konusunda daha da geliştirmek istiyorum ...

Kendini geliştirmen takdir edilir tabi ki ama benim şahsi görüşüm , oylamanın böyle biraz daha objektif olmasından yana.. siz şimdi bu siteden destek göreceksiniz tabi ama mesela sizin fotoğrafınızdan daha güzel bir fotoğraf varken burdaki arkadaşların size vermesi haksızlık olur diye düşünüyorum :) Yinede başarılar...

pehepe' Alıntı:
tati' Alıntı:
pehepe' Alıntı:

Kendini geliştirmen takdir edilir tabi ki ama benim şahsi görüşüm , oylamanın böyle biraz daha objektif olmasından yana.. siz şimdi bu siteden destek göreceksiniz tabi ama mesela sizin fotoğrafınızdan daha güzel bir fotoğraf varken burdaki arkadaşların size vermesi haksızlık olur diye düşünüyorum :) Yinede başarılar...
+1
ve hocam ciddi anlamda fotoğrafınızın bir esprisi yok. keşke insan kompozisyonlu bir fotoğraf ile katılsaydınız.. başarılar umarım bu konuda kendinizi geliştirme imkanı bulursunuz..

hocalarım dediğim gibi maddi bir kazanç, tatil gibi bir şey yok kendimi daha da geliştirmek için ve bütün mücadelem10 saatlik bir eğitim için , destek verenlere çok teş. ederim, yarışma 15 haziranda bitiyor desteklerinizi bekliyorum

herşeyimiz tastamam, adeletimiz süper de arkadaşın fotoğrafımı beğeniverin lafı batar olmuş, beğenmiyosanız beğenmezsiniz olur biter, herhalde birbirininin gözünü oyan tek zümre öğretmen zümresi. belli ki arkadaş bu kursu çok istiyo destek oluverin nedir yani.

yaliya' Alıntı:
herşeyimiz tastamam, adeletimiz süper de arkadaşın fotoğrafımı beğeniverin lafı batar olmuş, beğenmiyosanız beğenmezsiniz olur biter, herhalde birbirininin gözünü oyan tek zümre öğretmen zümresi. belli ki arkadaş bu kursu çok istiyo destek oluverin nedir yani.

teş. ederim yaliya, dediğin gibi birbirimizin kuyusunu kazmakta üstümüze yok, sadece meb değil değil heryerde böyle maalesef böyleyiz..

tati' Alıntı:
elma, atungad, cangokhan size ne kadar teş. etsem azdır, istanbul'da ve şişli de olan varsa güzel bir yemek ve çay ısmarlayabilirim :)
hocam baştan desene yemek çay diye :D .. karşıya gecerim biara

hocam seminer zamanında terliyoruz :) okulum cevahir avm nin orda gelmedim haber ver beklerim :)

hocalarım fotoğrafçılık eğitimi için 40 beğeni oyu kaldı desteklerinizi bekliyorum...

yaliya' Alıntı:
:+1: :+1:

beğendim, inş toplarsın yeteri kadar oy alırsın, bazen gittigidiyorda indirimli fotoğrafçılık kursları oluyor. Eğer kazanamazsan onları takip et bence

Geri