Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Bu fiyat farkı Sizce neden olabilir?

Konu, 'Elektrik ve Elektronik' kısmında nefbote tarafından paylaşıldı.

1. nefbote

nefbote Seçkin Üye Seçkin Üye

2. nefbote

3. BaRBaRYaN

BaRBaRYaN Hiperaktif Üye Hiperaktif

hocam öncelikle istanbul bilişimin distribütörsüz ürün getirttiğini belirteyim. yani ist. bilişimden bi ürün alırsanız sadece ist. bilişimde tamir ettirebilirsiniz. LG Türkiye değil kendileri ithal ediyor. PARALEL İTHALAT deniyor bunada. o yüzden ist. bilişimin şubesi şehrinizde yoksa bence bulaşmayın

gelelim ucuzluk olayına. tamamen stok ve alımlarla ilgili. düşük modelden elinde kalmamıştır. yüksek modelden de alırken bolca alıp fiyat kırdırmıştır. daha sonra düşük modelin fiyatını yükseltip yüksek modeli de ucundan acık düşürünce fiyatı daha uygun görünüyor. bu da müşteriyi cezbediyor. adına da KAMPANYA deniyor :D

4. nefbote

İstanbul bilişimin paralel ithalat ettiğini biliyorum. Sitedeki yorumları okuyunca herkes memnun gibi görünüyor. Arada 100 tl-200 tl fark olurda nerdeyse 1000 tl lik fark var böyle kampanya olmaz:D

5. BaRBaRYaN

BaRBaRYaN Hiperaktif Üye Hiperaktif

olur hocam. 1 modelden 500 tane çekin ve fiyat nasıl kırılır görün :D

kaldıki o haliyle bile kar ettiklerine göre geliş fiyatlarını siz düşünün...

6. her_dem

her_dem Hiperaktif Üye Hiperaktif Süper Üye

tvlerin garantisi zaten 2 yıl. 2 yıl içinde bozulanda yok denecek kadar az. bende i.b. den aldı tvmi memnunum. ancak 4.000 lirada bir tvye verilmez.

7. geceyolcusu2002

geceyolcusu2002 Seçkin Üye Seçkin Üye

ben 32 inc televizyonumu ordan aldım. 3 yıl önceydi sony bayisi ile arasında rahat 500 tl vardı. sonradan bir bandrol vakası yaşadılar, fiyatları çok iyi gitmedi. piyasayla aynıydı. ama kesinlikle televizyonumdan memnunum. şeytan kulağına kurşun...

8. geceyolcusu2002

geceyolcusu2002 Seçkin Üye Seçkin Üye

bu arada yeni fark ettim. çok bilmiyorum ama ben alırken de aynı şey söz konusuydu. Bu iki ürün arasında Hz farkı var. fiyat farkı ondan kaynaklanıyor olabilir. biri 400 hz diğeri 1000 hz... kontrastları falan aynı ama bence hz yani gösterim hızından kaynaklanıyor olabilir.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal