Bu fiyat farkı Sizce neden olabilir?

Kodla Büyü
hocam öncelikle istanbul bilişimin distribütörsüz ürün getirttiğini belirteyim. yani ist. bilişimden bi ürün alırsanız sadece ist. bilişimde tamir ettirebilirsiniz. LG Türkiye değil kendileri ithal ediyor. PARALEL İTHALAT deniyor bunada. o yüzden ist. bilişimin şubesi şehrinizde yoksa bence bulaşmayın

gelelim ucuzluk olayına. tamamen stok ve alımlarla ilgili. düşük modelden elinde kalmamıştır. yüksek modelden de alırken bolca alıp fiyat kırdırmıştır. daha sonra düşük modelin fiyatını yükseltip yüksek modeli de ucundan acık düşürünce fiyatı daha uygun görünüyor. bu da müşteriyi cezbediyor. adına da KAMPANYA deniyor :D

İstanbul bilişimin paralel ithalat ettiğini biliyorum. Sitedeki yorumları okuyunca herkes memnun gibi görünüyor. Arada 100 tl-200 tl fark olurda nerdeyse 1000 tl lik fark var böyle kampanya olmaz:D

olur hocam. 1 modelden 500 tane çekin ve fiyat nasıl kırılır görün :D

kaldıki o haliyle bile kar ettiklerine göre geliş fiyatlarını siz düşünün...

tvlerin garantisi zaten 2 yıl. 2 yıl içinde bozulanda yok denecek kadar az. bende i.b. den aldı tvmi memnunum. ancak 4.000 lirada bir tvye verilmez.

ben 32 inc televizyonumu ordan aldım. 3 yıl önceydi sony bayisi ile arasında rahat 500 tl vardı. sonradan bir bandrol vakası yaşadılar, fiyatları çok iyi gitmedi. piyasayla aynıydı. ama kesinlikle televizyonumdan memnunum. şeytan kulağına kurşun...

bu arada yeni fark ettim. çok bilmiyorum ama ben alırken de aynı şey söz konusuydu. Bu iki ürün arasında Hz farkı var. fiyat farkı ondan kaynaklanıyor olabilir. biri 400 hz diğeri 1000 hz... kontrastları falan aynı ama bence hz yani gösterim hızından kaynaklanıyor olabilir.

Geri