Bu Bize Uyar'a tam destek...

Kodla Büyü
sabah giriş yapamıyordum ama şimdi kontrol ettim hocam videolar açılıyor. Dersimizle ilgili materyal yok ama ben bayağı beğendim.
Öğretmen arkadaşlara söylemeden önce bir inceleyeyim demiştim hocam o zaman açılmamıştı şimdi denedim yine açılmıyor zamanla düzelir heralde

Öğretmenlere bakın diyoruz açılmayınca onlar da fazla umursamıyor bizim açıklamalar da havada kalıyor. Sistem tamamen oturduktan sonra açıklasalardı keşke EBA yı anlatırken de aynı şeyler oldu bilgi vereyim diye öğretmenleri topluyorsun siteye ulaşamıyorsun

Bu gibi durumlara gülğyorım tüm okulda reklamını yapıyorum aman söyle aman böyle diyorum hadi ha gayret bi el atın begenecekaşniz diyorım oda ne 2 gündür site calısmıyo.size uyarda bu iş bana uymuyo onu ne yapcaz mesele su sadece yan bir site yapıp ebadan içerikleri yayına acacaksın bunda ne gibi bir zorluk var ki yani

kesinlikle katılıyorum. tanıtımını yapmaya korkuyorum bir de sanki Eba bize babamızdan miras kalmış gibi direk biz zor durumda kalıyoruz açılmayınca veya hata verince. öğretmen arkadaşlarda önyargı da oluşuyor haklı olarak.

Geri