Bu bilgisayar alınır mı hocalarım? Yorumlarınız önemli.

Kodla Büyü
Ram ile alakası filan yok tamamen satıcının "kime denk getirirsek öpelim" mantığı sebebiyle...

Asla o parayı etmez o cihaz...

• Beğen
Tepkiler: waa
Kesinlikle alınmaz. Ram yükselterek işi bilmeyenlere iteleme derdindeler..

açıkçası hocalarım tasarım da benim için önemli bu tasarımda neler önerebilirsiniz?

açıkçası hocalarım tasarım da benim için önemli bu tasarımda neler önerebilirsiniz?
Hocam ozaman 40bin üstü ver Asus al bence. Geçen arkadaş tasarimguzel diye bı marka almış ismi lazım değil. Win11 de ses kartı driveri desdeklemiyor bios guncellemesi istiyor çok sapmamak lazım bu secimlerde

Bence pahalı gibi arkadaşlar monster kullanıyor memnunlar da aynı zamanda bir bakın isterseniz taksit seçenekleri de değerlendirilebilir

ara sıra fiyatları böyle tavan yaparlar ihtiyacı olanda mecbursa alır kime kar kalır tabiki satana. soran yok fiyat sabisitesi vs yok kim kime dum duma.
kim kime ne tutturursa bazen diğer e ticaret sitelerinde görüyorum ve takip ediyorum akşam 5000 TL civarı olan alacağım şey bir sonraki gün 1200 TL aynı satıcıda.iyi takip edin tek yerden fiyat bakmayın.

arıtma cihazının tankı 8litre mi olsa daha iyi 16litre mi?.Ram 'in kapasitesi de öyle.Ram'ın hızı ne kadar iyi olursa işlemci ile o kadar uyumlu olur.İleride üst düzey oyunlarda veya uygulamalarda ram gerekli olabilir.Ram yetmezse hardisk den kalanı alır.Bilgisayar hızını genelde hardisk etkiler.ssd de nmwe olsun.

Ne yaptın hocam alınır mı bu fiyata.

Bir aydır sepetimde olan ürünü iki gün önce ben sipariş ettim indirime girdi diye. Bugün yine 1000 tl indirim gelmiş istersen kaçırma.
Baktığın bilgisayarla arasında dağ kadar fark var.
https://www.n11.com/urun/hp-victus-...-dizustu-bilgisayar-40176577?magaza=vpbilisim

hızlı bilgisayar arkadaş a tavsiye ettim almıştı beğendik tabi fiyatı artmış..

Geri