Bu araba nasıl?

Kodla Büyü
ooff gerçekten iyi araba bulmuşsunuzalmazsanız haber verin ben eşime alacağım... :D

99 model için 127 bin gayet normal, ben 98 model 142 binde satmıştım

fanfatih' Alıntı:
Por Favor' Alıntı:
127 bin cok hocam...

99 model araba 50.000 de mi olacak?????????????

benim 2000 bora 58000 de hocam olabilir yani :D Ama km normal bu araba için fiyat fazla bence. Ben vermem o arabaya bu parayı. Arkadaşın babasında var aynısından ama ben beğenmiyorum.

polistenmiş :puhaha: doktordan, öğretmenden, bayandan çok duydumda bunu ilk defa duyuyorum. eğer yazdığı gibi ise masrafsız bir arabaya benziyor. alınabilir.

kaçak akaryakıt kullanılmamıştır diyor :lol: ilan verileli 1 ayı geçmiş hocam satılmaıdıysa fena değil araba. göründüğü gibi temiz ise alınır. hayırlı olsun şimdiden alcağınız araba :)

hocam bu fiyata bu araba alınmaz bana kalırsa adam bu arabanın kilometresini sildirmiştir.
2 milyar fazla ver 2005 yada 2006 daha temiz araba al
biraz cesaret edersen verirsin 12 i veren 14 de verir biraz cesaret gerekirse kredi çek biz memurlar genel korkak oluruz lütfen klasik memur mantığıyla düşünmeyin daha temiz bir araba alın

Hocam fiyatını biraz daha düşürün. bunun 2001 modelini bitliste 12 bine sattılar.

Aslında fiyatı temizliğinden ötürü azzıcık fazla yani 12 falan olurdu :) ve km iyi bence..Yani temiz arabaya benziyor ama bir ustaya baktırmakta lazım :) Sonuçta tanıdık olmayınca bir bilene sormak lazım...

Geri