bu araç nasıl arkadaşlar

Kodla Büyü
80000 km deki arabanın direksiyonu yıpranıp kaplanmış olamaz hocam aracın kilometresi ile oynanmış olabilir. galericilerin en çok yaptığı hile bu... plakayı 5664 göndermeden alma. :wink:

araç iyi görünüyo ama galericiden olunca durup düşünmek lazım.

palakayı gönderdim hocam hasarı yoktur diyo telefonda görüştüm km nin de doğru olduğunu söyledi ama bilemiyorum tabi kocaelide olan arkadaş var mı acaba forumda

hocam bir peugeot servisinden sordurursanız aracın bakımları yapıldıysa kayıtlarıda tutulmuştur km sini ordan öğrenebilirsiniz..

hocam bu aracın aynısı tanıdığım bir hocada var üstelik onunki sunroof lu fiyatını bilmiyorum ama km de 80 küsür binde olması lazım galiba

azizerkut' Alıntı:
hocam bu aracın aynısı tanıdığım bir hocada var üstelik onunki sunroof lu fiyatını bilmiyorum ama km de 80 küsür binde olması lazım galiba
satmayı mı düşünüyo hocam eğer öyleyse düşünebilirim

yabancı' Alıntı:
azizerkut' Alıntı:
satmayı mı düşünüyo hocam eğer öyleyse düşünebilirim
en son satacam diyordu yarın bir sorarım size bilgi veririm

durs' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-ogretmenden-masrafsiz-dizel-307-69706993/detay/
bütçe 15-16 bin demişsiniz gerçi hocam ama ben de 21 e bırakmayı düşünüyorum aracımı
şu an benim için fazla hocam bu

Geri