BTY DERSI DEGERLENDIRME

Kodla Büyü
Sayın @yuci81 hocam eba destek noktası diyorsunuz da şu anda neden uzaktan eğitim sistemine geçildi?
Salgın sürecinde evdekal diyoruz fakat topluluğun olduğu, kapalı ortamda oluşturulan EBA destek noktalarına yönlendiriyoruz çocukları. Burası da bana göre çok da sağlıklı olmayan bir çözüm.
Her evde internet ve bilgisayar olmadan ne yazık ki uzaktan eğitim süreci çok da verimli ve güvenli olmuyor.
hocam, çocuklar zaten dışarıya çıktığında dikkat etmiyor ki ama biz eba destek noktasında sosyal mesafeye de dikkat ediyoruz, temizliğe de , maskeye de. İnanın sokakta izin saatlerinde oynamasından ya da hava almak için çıkmasından daha güvenli ednler. Ama gelen giden yok bizde ara tatilden sonra, sadece bir öğrenci geliyordu o da gelmiyor artık.

Dün 2 tane arkadaş genç kız sokağa çıkmışlar, kolkola geziyorlar, zaten salgının artmasının sebebi okulların açılmasıydı, bir nebze de olsa azaldı şimdi, ama görün sınavları okulda yapınca yine bir kıpırdanma olacak vaka sayılarında. Sözün özü bu salgın bu sene aşı bulunsa da bitecek gibi değil.

Geri