Bty den kurs acamiyoruz arkadaslar

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.
Bizde de acilmayacak dendi arkadaslar. Her ilde uygulaniyor mu? Ben Izmirdeyim. Her yil ayni şey....

Bu yazı virüs gibi yayılıp olmadık yere kursumuzu iptal edecekler. Ya konunun kaldırılmasını ya da konu sahibi arkadaşın başlığı değiştirip gönderdiği resmi yazıyı kaldırmasını talep ediyorum.

Bu konu ile muhatap olan arkadaslar nasil bir yol izlediniz? bakanligi mi aramam gerekiyor? Konu kaldirilsin diyorsunuz hocam ama biz de zor durumdayiz.

Arkadaşlar yönetmelik açık kurs yönetmeliği, ilçenize ilinize başvurup resmi evraklar ile hakkınızı arayın. Bu yazı şimdi ilden ile yayılırsa mağdur sayısı artar,çünkü iş bilmeyen yönetici çok. geçen sene aynı durumlar oldu bir dönem geçti gitti.o yüzden ben de lütfen başlığın değiştirilmesini ve şu yazının kaldırılmasını talep ediyorum.

Arkadaslar cozuldu islem dun, rahat olun sadece is bilmez bir sube md yuzundendi, dun halletik, bugun yazi gelecek acilir diye

Liselerde bilgisayar bilimi dersi için kurs acabilecek miyiz? Fen ve sosyal bilimlerde çalışan arkadaşlar sizin listelerde bilgisayar bilimi dersi var mı? Anadolu liselerinde seçmeli ders olduğu için listelere eklemiyorlar bu durumunda biran önce çözümlenmesi gerekli.

fen lisesi listesinde bilgisayar bilimi yok...dyk kursu için

Bu konu ile muhatap olan arkadaslar nasil bir yol izlediniz? bakanligi mi aramam gerekiyor? Konu kaldirilsin diyorsunuz hocam ama biz de zor durumdayiz.
Hocam anlıyorum sizi ama zaten sorun çözülmüştü. Başlığın durması sadece bu durumun yayılmasına sebep olur

Okullar kursumuzu seçti problem yok tamam. Dersin onay durumundan problem olup olmadığını anlayabiliriz ekursta onay kısmında bahsi geçen dersler okul onayı(bizim derste dahil malesef) ana dersler ise ilçe onayı şeklinde görülüyor sıkıntı çıkma ihmali var gibi...

idareciyim dersimizi seçtim yani okul onayladı, haftayada ilçe onaylayacak , daha neyi uzatıyorsunuz ya anlamıyorum. bi kaç ilçe sıkıntı çıkarıyor diye bunu tüm illere yaymanın anlamı yok. gidin hakkınızı çatır çatır arayın arkadaş. Biz idarecilerin dersini seçerim ya da seçmem deme lüksümüz yoktur. Ben Müzikte seçtim Beden eğitimi de seçtim. Öğrenci tercih ederse geçen sene açtığım gibi gene açarım. O yüzden bu başlık artık kitlenmeli!

Ekli dosyalar

• bilşm.png
    bilşm.png
    189.8 KB · Görüntüleme: 16
Noktayı Habib hoca koymuştu zaten, modülde dersimiz varsa seçilebildiğini gösteriyor.
Birkaç arkadaşımızın da dediği bu başlıktan hareketle bu mesele diğer internet sitelerine de yansıyor ve iş bilmeyen idareler önceki yıldaki yazıya göre işlem yapmaya kalkıyor, bu yüzden başlığı kilitliyorum arkadaşlar.

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri