BTR'ye başvuruda FORMATÖR görevlendirmesi olanların durumu

Kodla Büyü

shopar

Site Gezgini
Arkadaşlar şuanda Bilişim Teknolojileri REhber Öğretmeni görevlendirilmesine dair yazı yayınlandı iller yavaş yavaş bu işe başladı peki bu durum olmuyacakmış gibi formatör başvurularını alıp görevlendirme yaptılar. Formatör olarak görevlendirilenler başvuru yapabilecek mi? Çünkü görevlendirme şartlarından biri üzerinde görevlendirme olmayacak şeklinde...

GAZİANTEP İÇİN İPTAL VAKTİ:04.10.2012 TARİHİ İLE TÜM BT GÖREVLENDİRMELERİ İPTAL EDİLDİĞİ SÖYLENDİ İLDEN.TEKRAR PROJE KAPSAMI NDA PROJE UYGULANAN OKULLAR İÇİN GÖREVLENDİRME YAPILACAKMIŞ....

Ankara'da BTR için başvuru alınmayacak, şu an formatör olanların görevlendirmeleri ve görev tanımları BTR olarak değiştirilecek.

bilgisayarhocam' Alıntı:
Ankara'da BTR için başvuru alınmayacak, şu an formatör olanların görevlendirmeleri ve görev tanımları BTR olarak değiştirilecek.

hocam herhangi bir açıklama yapıldımı ankara için??

FORMATÖR GÖREVLENDİRİLMELERİ İPTAL EDİLİYOR UŞAK'TA. BTR BAŞVURULARI ALINACAK.

bilgisayarhocam' Alıntı:
spring' Alıntı:
bilgisayarhocam' Alıntı:

hocam herhangi bir açıklama yapıldımı ankara için??

telefonla görüştüm hocam ildeki eğitici arkadaşlarla.

hımm biz ozaman bişey yapmıyoruz.. okullara yazımı göndericekler acaba şu çalışma esasları hakkındaa ben 5 e kadar kalıyorum çünkü :((

hocam yine idarenin eline bırakmışlar. BT R görevi eğitim öğretimin yapıldığı saatlerde yapılacak, ikili öğretim gören okullarda her devre için ayrı öğretmen görevlendirebilecek denmiş fakat bi tane olursa durum ne olacak belirtilmemiş. zamanla ve görevlerle alakalı net ifadeler yok. ha formatörlük ha rehberlik sadece adını değiştirmişler içerik aynı.

07alpay' Alıntı:
hocam yine idarenin eline bırakmışlar. BT R görevi eğitim öğretimin yapıldığı saatlerde yapılacak, ikili öğretim gören okullarda her devre için ayrı öğretmen görevlendirebilecek denmiş fakat bi tane olursa durum ne olacak belirtilmemiş. zamanla ve görevlerle alakalı net ifadeler yok. ha formatörlük ha rehberlik sadece adını değiştirmişler içerik aynı.
Siz bu şekilde düşünüp bu çalışma saatlerine razı olursanız idareniz zaten sizi o şekilde çalıştırmaya devam eder. Ancak bakanlığın belirtmeye çalıştığı gibi haftalık 30 saatlik çalışma programınızı iyi şekilde oluşturulmasını sağlarsanız sizin için daha verimli olur..

taylanchess' Alıntı:
07alpay' Alıntı:
Siz bu şekilde düşünüp bu çalışma saatlerine razı olursanız idareniz zaten sizi o şekilde çalıştırmaya devam eder. Ancak bakanlığın belirtmeye çalıştığı gibi haftalık 30 saatlik çalışma programınızı iyi şekilde oluşturulmasını sağlarsanız sizin için daha verimli olur..

ben razı olmayıp formatörlüğü red edenlerdenim inşallah bütün okullarda bizlere zorluk çıkarmazlar bütün idareciler yazıyı anlayabilirler.

colorhand' Alıntı:
GAZİANTEP İÇİN İPTAL VAKTİ:04.10.2012 TARİHİ İLE TÜM BT GÖREVLENDİRMELERİ İPTAL EDİLDİĞİ SÖYLENDİ İLDEN.TEKRAR PROJE KAPSAMI NDA PROJE UYGULANAN OKULLAR İÇİN GÖREVLENDİRME YAPILACAKMIŞ....[/
Hocam nerden duydunuz bunu.Resmi yazı falan var mı.

Ankara ek görevlendirme yapacak. 08.10.2012-10.10.2012 tarihleri arasında elektronik ortamdan başvuru alınacak.

Geri