BTR'den istifa

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar BTR görevinden istifa edebiliyor muyuz dönemin ortasında?

Enterprise' Alıntı:
Arkadaşlar BTR görevinden istifa edebiliyor muyuz dönemin ortasında?
Sayın Hocam,

BTR'den istifa diye bir şey olmaz. Sadece görevlendirmen sona erer. Bunun içinde Okuluna dilekçe verirsin. İl MEM'e gönderir. Yeni bir Valilik Oluru ile görevlendirmen iptal olur. (Tabi İl MEM kabul ederse.)

İyi çalışmalar.

mazaretsiz zor.Sebep bul. Çocuğum var ilgilenemiyorum hastayım kafam bozuk canım sıkkın müdüre her an dalabilrim gibi bir psikolojik bir rapor al :)

olmuyor hocam, geçerli sebep yoksa yapmıyorlar.. en azından Kocaeli ili yapmıyor...

bugunlerde bende istifa etmeyi düşünüyordum neden olmasın arkadaşlar daha önceki yıllarda oluyordu sudan sebebler

Bence kurumu yarı yolda bırakma açısından etik olmaz. Kanuni yönünü bilemiyorum. Kurumunla sorun mu yaşıyorsun? (ben de herkesi kendim gibi sorunlu zannediyorum :p )

istanbulda görevlendirme tercihi için duyurularda kesin bir dille görevlendirmelerin iptal edilemeyeceği yazılmıştı..

O zaman son 9 haftamız kaldı yaz tatiline çile bülbülüm çile:))))

hocam normdan dolayı okulum değişmeden önce 13 saat dersim vardı btr ye başvuru yaptım ama o sırada normdan dolayı 2. dönem başka okula başladım, yeni okulumda 30 saat dersim var, yani hem okul değiştirdim hem yeteri kadar dersim var diye bir dilekçe yazdım btr yi istemiyorum dedim, okul dilekçemi ile üst yazı ile gönderdi, ama çok sevgili sayın adana milli eğitim müdürümüz yapılan görevlendirmelerin iptal edilmesini istemiyorlarmış, 30 saat desim var ve hala btr yim, anlayacağın geçerli sebep bulsan bile kurtuluş yok.

hocam sen de 30 saatten arta kalan btr saatin olmadığı için hiçbir şeye el sürmeyeceksin.Tavır yapanları kaale almayacaksın.

Geri