Btr yazısı gelen okul var mı ?

Kodla Büyü
Ey Ankara,
180 saat BITEFO belgelerinin kabul edilmemesi çok saçma..
Formatorlugun adi Fatih Projesi oldu diye Bilgisayar Aleminin kitabi yeniden mi yazıldi?
Okul BTR siz kaldı...
Şimdi daha mı iyi oldu yani?
Saygılar...

Selamlar arkadaşlar güncel görevlerle BTR planı hazırlayan arkadaşımız planını paylaşabilir mi?

Birde ek-5 diye bir form eklemişler aslında oraya yazacaklarımızın çoğunu aylık faaliyet formlarına zaten yazıyoruz.

Bu iş görevlendirme olmasa da rehber öğretmenler gibi olsa daha iyi olmaz mı
diye düşünüyorum tabi burda da btr olmak istemeyen arkadaşlarımız olacaktır

A ilcesinde ilçe emrindeyim. A ilçesinden B ilçesindeki bir okula görevlendirme olarak gönderildim. Aynı il MEM bu okula ilçe farklı diye BTR olarak görevlendirmeyi yapmıyor. Sebep ilçede BTR olmayan okul varmış. Bilişim öğretmeni olmayan okulda var ama görevlendirdi diyorum, ses yok. Anlamak zor.

Ben bişey sormak istiyorum. Btr formatörlüğü aldım ilden gelen yazıyı (Ankara) karne günü bize dysden göndermişler şimdi btr için başvuru yapayım diyorum yazı yok diyorlar zamanı geçti diyorlar işi yokuşa sürüyorlar.. Okulu da çok sevmiyorum yaklaşık 20 25 tahta var btr olmalı mıyım yoksa bu dönem ertelemeli miyim. Bide şu okul olduğu dönemde okulda bulunur ifadesinde sıkıntı var 9 3 kabul etmiyorlar diğer türlü de çok çalışmış oluyorum 30 saati geçiyor diyorum anlatamadım

Geri