Btr yazısı gelen okul var mı ?

Kodla Büyü
Ankara’da gelmedi. Durum baya karışık zaten. Önce farklı branşlardan görevlendirme olmayacak dediler sonra olacak dediler şimdi de farklı ilçelere olan başvurular kabul edilmeyecek diyorlar. Şaka gibi.

Ankara’da gelmedi. Durum baya karışık zaten. Önce farklı branşlardan görevlendirme olmayacak dediler sonra olacak dediler şimdi de farklı ilçelere olan başvurular kabul edilmeyecek diyorlar. Şaka gibi.
farklı ilçelere başvurular kabul ediliyor muydu ki daha önce.

Son düzenleme:
Dün il koordinatörü 11 eylül başlangıcı ile yazının onaylandığını ve okullara geleceğini guruptan bildirdi. Pazartesi itibariyle Aksaray onaylanmış ve başlamış oldu.

Merhaba arkadaşlar. eskiden 4 yıl farklı branş olarak BTR olarak görevlendirme aldım. 2009 yılında aldığım 180 saatlik BTR kursu belgemle başvuru yapabilir miyim? Teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar. eskiden 4 yıl farklı branş olarak BTR olarak görevlendirme aldım. 2009 yılında aldığım 180 saatlik BTR kursu belgemle başvuru yapabilir miyim? Teşekkürler.
O belgeler iptal oldu hocam.O belgelerin adı formatörlüktü. 100 saatlik belgeler geldi 2015 civarında BTR ile beraber, sadece onlar geçerli.

Ee benim belgemin saati daha fazla diyebilirsiniz, içerik güncellendi. Akıllı tahta üzerine bir kurs artık.

Ben de bu formatötlükle ilgili birşey sormak istiyorum. Bilişimci tim kadrom halk eğitimde Bi okulda yaklaşık 5 senedir çalışıyorum il ilçe ile aram iyi. Formatörlükle ilgili başvurduğum okul 2li öğretim, okulda 1 bilişimci var birde İngilizceci geldi o da formatörlüğe başvurmuş. Ben bilişimci olmama rağmen, okuldaki kadrosu sebebiyle bu İngilizceci hocaya mı verilir formatörlük.... Bilgisi olan var mı resmi Bi yazı var mı

Ben de bu formatötlükle ilgili birşey sormak istiyorum. Bilişimci tim kadrom halk eğitimde Bi okulda yaklaşık 5 senedir çalışıyorum il ilçe ile aram iyi. Formatörlükle ilgili başvurduğum okul 2li öğretim, okulda 1 bilişimci var birde İngilizceci geldi o da formatörlüğe başvurmuş. Ben bilişimci olmama rağmen, okuldaki kadrosu sebebiyle bu İngilizceci hocaya mı verilir formatörlük.... Bilgisi olan var mı resmi Bi yazı var mı
madde 4 e göre öncelik Bil. Tek Öğtetmeni branşında
madde 8 e görede öncelik kendi okulunda görevlendirme

benim okuduğumdan anladığım
İngilizce öğtretmeni kendi okulunda görev yapmalı ama sizede Halkeğitim proje kapsamında değil sanırım o sebepten ilçe içinde istediğiniz boş olan bir okula görevlendirme verilmeli

eğer size görev verilecek okul kalmadıysa ingilizce öğretmeni yerine size görev verilmeli

İstanbul’da hala ses yok. Acaba görevlendirmelerimiz hangi günden başlatılacak? Bu hafta yine boşuna mı çalıştık Btr gibi diye düşünmeden edemiyorum. Daha önce de ilk hafta ek dersimizi alamadığımız olmuştu. Keşke bir bilgi edinebilsek.

Selam BT-A ve BT-B ekibi;
Mentorlük çalışma bulgularıma göre;

İstanbul BTR Valilik Onaylarınız
15 Eylül 2023 16:34 itibariyle İlçe gelen evrak birimlerine ulaştı.
Onay takvimi 14 Eylül 2023 - 19 Ocak 2024

BTR Görevlendirmeleri,
YEĞİTEK Görevlerinin güncellenmesi,
Ankara - Teknofest Etkinliğinin 30 Ağustos 03 Eylüle denk gelmesi,
15 Eylül 2023 Taksim AKM'de 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Törenine
Bakanlık, İl ve İlçe yöneticilerinin aktif katılınması gibi gerekçelerle gecikmeyle onaylanabildi.

Mevzuat, dokümantasyon, duyuru ve etkinlikler için
yeni Mentorunuz Bilge'ye ait alt alan adını takip edebilir,
isterseniz BTA ve BTB Rehber Öğretmenleri grubuma kayıt olabilirsiniz.

BTA ve BTB Rehberliği Sitesi
http://betere.mentorbilge.com

Sevgilerimle. Mentor Bilge
http://www.mentorbilge.com

PS: Alt alana ait içerik, dokümantasyon, etkinlik hakkında
görüş, öneri, katkı ve eleştirilerinizi e-postayla yazabilirsiniz.

Geri