Btr yüksek lisans yapabilir mi?

Kodla Büyü

myizmirli

Üye
Bote üzerine yüksek lisans yapmaktayım. Btr onayim geldi. İlçe meb yüksek lisans yapamayacagimi belirtiyor. Yönetmelikte kesin bir ifade yok. Ne yapabilirim? Btr ve yüksek lisansı devam ettiren var mı?

Okul idaresine bağlı biraz bir gün felan ise genelde izin veriyorlar. Sizde onu bir şekilde telafi edersiniz.

btr okul başlama bitiş saatlerinde okulda bulunuyor 2 dönem btr olmayacaksınız yada idare sizi idare edecek

Hocam inisiyatif, tamamen sizin okul yönetimi ve dolasıyla Milli Eğitim Müdürlüğünde..
Arkadaş yukarıda yazmıış, ders yükünüz az ise ikinci dönem BTR istemeyin, bir iki gün de boş olmasını idarenizden isteyin.

Ders günlerim ayarlanıyor ama btr için bir yolu var mı diye sordum sanırım sadece idarecilerin insiyatifinde bu durum

hocam niye yapamayacaksınız ben anlamadım 657 de öğrenim hakkı var açık açık yazmış btr olunca devlet memurluğundan çıkıyor muyuz. 2 yarım gün izin verilir diyor

Hocam btr iseniz tam mesaili çalışıyorsunuz anlamına gelir yani ders ziliyle göreviniz başlar ders ziliyle biter sıkıntı çıkarabilirler. Ancak müdür yardımcıları için de aynı şey geçerli ve onlar bir gün izinli sayılabiliyor ama btr için böyle bir şey yok.

Hocam btr iseniz tam mesaili çalışıyorsunuz anlamına gelir yani ders ziliyle göreviniz başlar ders ziliyle biter sıkıntı çıkarabilirler. Ancak müdür yardımcıları için de aynı şey geçerli ve onlar bir gün izinli sayılabiliyor ama btr için böyle bir şey yok.
Hocam müdür yardımcısı veya normal memur izin alabiliyorsa yüksek lisans için Btr de alır. Btr kadro değil bir sey degil. Görevlendirme. Bence diğerleri için izin hakkı neyse Btr için de öyle olmalı.

Bir yüksek lisans yapabilir mi? Başlık aceleye gelmiş sanki.Elbet YL yapabilirsiniz.Ama okul yönetimiyle ayarlanmalıdır.1 gün izin alabilirsiniz.

Amaç çok yazı yazmak değil doğru ve anlaşılır yazmaktır.Yazmayı ve noktalama işareti kullanmayı bilmeyen arkadaşların cevap vermesine gerek yok.;)

Geri