BTR ve Egzersiz

Kodla Büyü

bote2011

Aktif Üye
Arkadaşlar BTR egzersiz açabilir mi? Açabilirse hangi yollar izlenmeli? Açamazsa buna dair belge var mıdır?
Teşekkür ederim.

Okulun ders saatleri dışında yapılan bir çalışma olduğu için açacağı egzersiz ile ilgili belgesi-çalışması varsa açabilir. Daha önce bir sürü egzersiz açtım. Örneğin tübitak vb. proje yarışmalarına hazırlık için öğrenci belirleyip yapabilirsiniz. Projeniz elemeleri geçemezse ya da sene bitmeden ilgili yarışma-fuar biterse egzersiziniz o tarihten itibaren kesilir. Satranç vb. bir antrenörlüğünüz varsa o alanda da yapabilirsiniz.
Genelde bilinir ismi egzersiz olduğu için akıllarda soru işareti oluyor. Resmiyette adı ders dışı eğitim çalışmaları. Ders dışı olan her çalışmayı diğer her öğretmen gibi yapabilirsiniz.

Tübitak bilim olimpiyatları kapsamında açtım ben geçen yıl. Bu sene de açmayı düşünüyorum. Yalnız bizden kurul kararını istemişlerdi. Onu da ekliyoruz evraklara

ortaokulda satranç egzersizi açıyordum lisede de açtım rağbet görmedi 1 ay içinde kapattım :/ belgesini kurs açmışlardı almıştım.

Okulun ders saatleri dışında yapılan bir çalışma olduğu için açacağı egzersiz ile ilgili belgesi-çalışması varsa açabilir. Daha önce bir sürü egzersiz açtım. Örneğin tübitak vb. proje yarışmalarına hazırlık için öğrenci belirleyip yapabilirsiniz. Projeniz elemeleri geçemezse ya da sene bitmeden ilgili yarışma-fuar biterse egzersiziniz o tarihten itibaren kesilir. Satranç vb. bir antrenörlüğünüz varsa o alanda da yapabilirsiniz.
Genelde bilinir ismi egzersiz olduğu için akıllarda soru işareti oluyor. Resmiyette adı ders dışı eğitim çalışmaları. Ders dışı olan her çalışmayı diğer her öğretmen gibi yapabilirsiniz.
hocam rica etsem proje yarışmaları teması ile açtığınız egzersiz dökümanlarını benimle paylaşır mısınız?

hocam rica etsem proje yarışmaları teması ile açtığınız egzersiz dökümanlarını benimle paylaşır mısınız?
dilekçe, öğrenci listesi bir de plan hocam. Detaylı birşey yok.

Ekli dosyalar

• egzersiz-proje.rar
    46.4 KB · Görüntüleme: 78
  • Beğen
Tepkiler: mnn
Tübitak 4006 veya 220 B ortaokullar araştırma aynı egzersiz için geçerli oluyor mu? Hocamın paylaştığı dosya için soruyorum, ben de düşündüm gecen sene HEM kursu açtım aynı öğrencilerle devam etmek istediğim için egzersiz daha iyi olacaktır.

Son düzenleme:
Geri