Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Btr tum haklarimizi elimizden aliyormus

Konu, 'BT Sınıfı | Teknik Konular, Sorunlar ve Çözümler' kısmında murat_erg tarafından paylaşıldı.

1. murat_erg

murat_erg Seçkin Üye Seçkin Üye

Arkadaslar aydinda ilk dyk gorusunu bakanliga soran arkadasla gorustum ve soyledikleri urpertici bakanliktaki kisi ( hic bir seyden anlamadigini dusunuyorum) arkadasa btr gorevlendirildeikten sonra tum ogretmenlik haklariniz gidiyor derse bile giremezsiniz yegitekde yanlis biliyormus yazisi yanlismis onlara gore yani bakanliktaki gorus sifir diyecegim oki ya mahkemeye gidilecek yada artik topluca btr den istifa edilecek tum illere yayilmaya baslandi yazi bana gelmedi ama her an gelecegini dusunuyorum yegitek yetkilerinden bu ise tepki gostermelerini bekliyoruz haklarimiz bitiyor btr olmakmi olmamakmi hic bir cazipli kalmadi

2. ozlem22

ozlem22 Süper Üye Süper Üye

okulumda 8 saat ders var, btr olmayıp da napıcam ki..başka şansım yok benim :(

3. murat_erg

Vala hocam bizde farkli degiliz coluk cocuk cok daha zor ama bilsemki bole dayanisma olacak vallahi yaparim

4. gelecek

gelecek Seçkin Üye Seçkin Üye

Bilişim teknolojileri rehber öğretmeni

bence aslı yoktur saçmalık yaparlarda bu kadar salaklık yapmazlar heralde

5. tomreader2010

tomreader2010 Hiperaktif Üye Hiperaktif Süper Üye

Hocam peki ankarda 2. Donem gorevlendirmeler yapildi istafa etme sansimiz var mi acaba

6. viphazar

viphazar Site Gezgini

Hocam onurlu bir şekilde hakkımızı arayacağız. Ben gerekli tüm dilekçeleri okuluma verdim. Kurs açamayacağıma dair resmi yazı tebliğ edildiği anda, direkt mahkemeye gidecem. Para önemli hocam resmen birileri hakkımızı GASP ediyor.Bence istifa etmeyin sizde okulunuzda neye istinaden kurs açamayacağına dair yazılı bir belge isteyin ve mahkemeye başvurun. Yardım etmek için hazırım herkese.

7. tomreader2010

Kesinlikle katiliyorum bu konuda sendikam birsey yapmazsa istifa eder baska sendikaya gecerim ancak biliyorsunuz bu ulkede mahkemeler kac ayda sonuclanir o arada ki hak kaybimiz ne olur

8. viphazar

viphazar Site Gezgini

Hocam ekdersiniz kursunuzu yapmasanız bile kuruşu kuruşuna ödenir aynı şeklide hizmet puanlarınızda. Yanlız böyle kararlar şahsı bağlar yani herkese hakkı verilmez dava açana verilir. O yüzden biran önce dava açın.

9. tomreader2010

Suan teblig edilen bir sey yokta her an olabilir ankaradaki bazi arkadaslarin iptal olmus bile bugun yarin bizede gelir

10. taatoo

taatoo Seçkin Üye Seçkin Üye

Yok daha neler hocam ya yonetmeligimiz olmasa tamam da bukadar da cahil değillerdir herhalde aldırma yın bole saçmalık lari bu aydın sacmaladi iyice şu okulun müdürünu falan bulsam kıracam bitarafini hiç yoktan tartışma yarattı
    Ben devam ediyorum kursa bakalım bizi elleyecekler mi

11. murat_erg

Sizi bizi yk hocam yarin sizede geelcek yazi ben konustm arkadasla arkadas dirrk bakanliktaki kisinin bunu dedigini soledi mudurluk degil yani

12. yenerakman

yenerakman Site Gezgini

Bakanlıktaki arkadaşın kim olduğunu bilmem ama mevzuattan anlamayan kişilere saçma sapan açıklamalar yaptırıyorlar, sıkıntısını da bizler yaşıyoruz...

13. only61

only61 Hiperaktif Üye Hiperaktif

ben hiçbir şey anlamadım. birisi özet geçebilir mi acaba?

14. teknogenclik

teknogenclik Seçkin Üye Seçkin Üye

sadece gülünür :)

15. erakcora

erakcora Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

Hocam ,noktalamaya dikkat edelim ne yazdığınız anlaşılmıyor.

16. murat_erg

Sinirden ne yazdigimimi biliyrm telefondan bukadar oluyor cok isin icinde olaydin saten 10 gundur kac yazi var forumda biraz haberin olurdu

17. seyyyyyah28

seyyyyyah28 Site Gezgini

arkadaşlar o ankaradaki memur biraz dogru biraz yanlış biliyor bence. söyledi ; müdür yardımcılıgı için sınava hazırlanırken 657 de gecen bir madde vardı. tam metin halini hatırlayamıyorum ama özet su sekildeydi diyebilirim. bir memura asli görevinin yanında ikinci bir görev sadece bir tane verilebilir. yani ya vekalet yada ikinci görev. ancak öğretmenlerin ders görevi bu madde dısındadır deniyordu. sanırım o memur bu maddeye göre bir seyler söylemiş olabilir.

18. soouuk

soouuk Seçkin Üye Seçkin Üye

"Bakanlıktaki Memur" ile başlayan cümlelerin yüzde 99'u yanlış bilgidir. "tum ogretmenlik haklariniz gidiyor,derse bile giremezsiniz" diyen bir memurun karşısında ben gülmeden duramam mesela. Neyi komik bulduğumu sorarsa da, ona 10 yıldır bakanlıktan gelen BTR yazısını gösteririm. "Maaş Karşılığı derse girer" ibaresinin tam olarak neresini anlamamış olabilir ki. Hadi diyelim ki adam bakanlıkta ama herşeyden bihaber hayatını bir şekilde idame ettiriyor ama değerli BTR Öğretmen arkadaşlarım, kendilerine gelen yazıyı da mı okumuyor? Biraz sakin düşünün böyle durumlarda..

19. Zizu_

Zizu_ Süper Üye Süper Üye

neee! askerlik yine mi kısalıyor :D

yine başlamış şehir efsaneleri

20. turkuaz09

turkuaz09 Aktif Üye

hocam ;Aydın da mı görevlisiniz ?

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal