Btr tum haklarimizi elimizden aliyormus

Kodla Büyü

murat_erg

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaslar aydinda ilk dyk gorusunu bakanliga soran arkadasla gorustum ve soyledikleri urpertici bakanliktaki kisi ( hic bir seyden anlamadigini dusunuyorum) arkadasa btr gorevlendirildeikten sonra tum ogretmenlik haklariniz gidiyor derse bile giremezsiniz yegitekde yanlis biliyormus yazisi yanlismis onlara gore yani bakanliktaki gorus sifir diyecegim oki ya mahkemeye gidilecek yada artik topluca btr den istifa edilecek tum illere yayilmaya baslandi yazi bana gelmedi ama her an gelecegini dusunuyorum yegitek yetkilerinden bu ise tepki gostermelerini bekliyoruz haklarimiz bitiyor btr olmakmi olmamakmi hic bir cazipli kalmadi

Vala hocam bizde farkli degiliz coluk cocuk cok daha zor ama bilsemki bole dayanisma olacak vallahi yaparim

Bilişim teknolojileri rehber öğretmeni

bence aslı yoktur saçmalık yaparlarda bu kadar salaklık yapmazlar heralde

Hocam peki ankarda 2. Donem gorevlendirmeler yapildi istafa etme sansimiz var mi acaba

tomreader2010' Alıntı:
Hocam peki ankarda 2. Donem gorevlendirmeler yapildi istafa etme sansimiz var mi acaba
Hocam onurlu bir şekilde hakkımızı arayacağız. Ben gerekli tüm dilekçeleri okuluma verdim. Kurs açamayacağıma dair resmi yazı tebliğ edildiği anda, direkt mahkemeye gidecem. Para önemli hocam resmen birileri hakkımızı GASP ediyor.Bence istifa etmeyin sizde okulunuzda neye istinaden kurs açamayacağına dair yazılı bir belge isteyin ve mahkemeye başvurun. Yardım etmek için hazırım herkese.

Kesinlikle katiliyorum bu konuda sendikam birsey yapmazsa istifa eder baska sendikaya gecerim ancak biliyorsunuz bu ulkede mahkemeler kac ayda sonuclanir o arada ki hak kaybimiz ne olur

tomreader2010' Alıntı:
Kesinlikle katiliyorum bu konuda sendikam birsey yapmazsa istifa eder baska sendikaya gecerim ancak biliyorsunuz bu ulkede mahkemeler kac ayda sonuclanir o arada ki hak kaybimiz ne olur
Hocam ekdersiniz kursunuzu yapmasanız bile kuruşu kuruşuna ödenir aynı şeklide hizmet puanlarınızda. Yanlız böyle kararlar şahsı bağlar yani herkese hakkı verilmez dava açana verilir. O yüzden biran önce dava açın.

Suan teblig edilen bir sey yokta her an olabilir ankaradaki bazi arkadaslarin iptal olmus bile bugun yarin bizede gelir

Yok daha neler hocam ya yonetmeligimiz olmasa tamam da bukadar da cahil değillerdir herhalde aldırma yın bole saçmalık lari bu aydın sacmaladi iyice şu okulun müdürünu falan bulsam kıracam bitarafini hiç yoktan tartışma yarattı
Ben devam ediyorum kursa bakalım bizi elleyecekler mi

Sizi bizi yk hocam yarin sizede geelcek yazi ben konustm arkadasla arkadas dirrk bakanliktaki kisinin bunu dedigini soledi mudurluk degil yani

Bakanlıktaki arkadaşın kim olduğunu bilmem ama mevzuattan anlamayan kişilere saçma sapan açıklamalar yaptırıyorlar, sıkıntısını da bizler yaşıyoruz...

Sinirden ne yazdigimimi biliyrm telefondan bukadar oluyor cok isin icinde olaydin saten 10 gundur kac yazi var forumda biraz haberin olurdu

arkadaşlar o ankaradaki memur biraz dogru biraz yanlış biliyor bence. söyledi ; müdür yardımcılıgı için sınava hazırlanırken 657 de gecen bir madde vardı. tam metin halini hatırlayamıyorum ama özet su sekildeydi diyebilirim. bir memura asli görevinin yanında ikinci bir görev sadece bir tane verilebilir. yani ya vekalet yada ikinci görev. ancak öğretmenlerin ders görevi bu madde dısındadır deniyordu. sanırım o memur bu maddeye göre bir seyler söylemiş olabilir.

"Bakanlıktaki Memur" ile başlayan cümlelerin yüzde 99'u yanlış bilgidir. "tum ogretmenlik haklariniz gidiyor,derse bile giremezsiniz" diyen bir memurun karşısında ben gülmeden duramam mesela. Neyi komik bulduğumu sorarsa da, ona 10 yıldır bakanlıktan gelen BTR yazısını gösteririm. "Maaş Karşılığı derse girer" ibaresinin tam olarak neresini anlamamış olabilir ki. Hadi diyelim ki adam bakanlıkta ama herşeyden bihaber hayatını bir şekilde idame ettiriyor ama değerli BTR Öğretmen arkadaşlarım, kendilerine gelen yazıyı da mı okumuyor? Biraz sakin düşünün böyle durumlarda..

murat_erg' Alıntı:
Arkadaslar aydinda ilk dyk gorusunu bakanliga soran arkadasla gorustum ve soyledikleri urpertici bakanliktaki kisi ( hic bir seyden anlamadigini dusunuyorum) arkadasa btr gorevlendirildeikten sonra tum ogretmenlik haklariniz gidiyor derse bile giremezsiniz yegitekde yanlis biliyormus yazisi yanlismis onlara gore yani bakanliktaki gorus sifir diyecegim oki ya mahkemeye gidilecek yada artik topluca btr den istifa edilecek tum illere yayilmaya baslandi yazi bana gelmedi ama her an gelecegini dusunuyorum yegitek yetkilerinden bu ise tepki gostermelerini bekliyoruz haklarimiz bitiyor btr olmakmi olmamakmi hic bir cazipli kalmadi

hocam ;Aydın da mı görevlisiniz ?

Arkadaşlar 17/02/2016 tarihli Büyükçekmece kaymakamlığı tarafından imamhatip ortaokuluna gönderilen, 84247781-450-E.1807554 nolu, Destekleme ve Yetiştirme Kursları konulu yazıya bir göz atın, ben btr değilim hafta sonu kurs veriyorum. Ama sorun hepimizin sorunu umarım hemen çözülür.

Ekli dosyalar

• FB_IMG_1455779496716.jpg
    FB_IMG_1455779496716.jpg
    64.9 KB · Görüntüleme: 336
Geri