BTR Sınıf İçi Uygulama çalışmasında neler yapıyorsunuz?

Kodla Büyü

ITSENSEI

Site Gezgini
Sınıf içi uygulama çalışmasında ben bir ders konusunda EBA'da birkaç paylaşım, Birkaç tane de web 2.0 aracı kullanıyorum. Ama her dönem de aynı şekilde sıkıcı gelmeye başladı. Siz neler yapıyorsunuz, neler kullanıyorsunuz.

Uygulama formunu doldurmak için öğretmenlerin dersine girip yaptıkları şeyleri not almıyor musunuz hocam? Yoksa kendi dersinizden mi bahsediyorsunuz?

Uygulama formunu doldurmak için öğretmenlerin dersine girip yaptıkları şeyleri not almıyor musunuz hocam? Yoksa kendi dersinizden mi bahsediyorsunuz?
Ben Öğretmenle o günkü dersi beraber planlayıp uyguluyorum. Sınıf içi uygulama formuna da onları işliyorum. Olayı yanlış mı anlamışım yoksa :)

Güzel düşünmüşsünüz hocam ama planlamayı kendisi de yapabilir. Ben yardım isteyene anlatıyorum, onun dışında öğretmen uygulamada ne yapıyorsa onu yazıyorum.
öncesinde eba ile bilgilendirme felan yapıyor musunuz hocam
artık bilindiği için sadece google formu doldurmaları istiyorum.

müdür yazı çıkarmazsa dersine girmem hocam .şuana kadar yazı çıkaran olmadığı için hiç girmedim. normal yazı çıkarmıyorlar anca yaptıkları ilçenin yazını çıkartıp tebliğ etmeye çalışmak..

Ne yapacağız ben tam olarak anlamadım öğretmenle derse gireceğiz sonra ne olacak dersi biz mi anlatacağız nedir bu uygulama öğretmen kullanmayı bilmiyorsa ona öğretelim ama sınıfa girip ders saatinde bunu yapmak doğru mudur hem ders kaynar hem de sanki diğer arkadaş için iyi olmaz gibime geliyor

öğretmenin yaptığı uygulamaları not ediyorsunuz, atıyorum okulistik sitesinden test açtı, YouTubedan video izletti, ebadan konu tekrarı gösterdi gibi. eba şart değil öğretmen ne kullanıyorsa onu yazıyorsunuz.

yıllar önce anlarım bu uygulamayı hani yeni yeni kullananlar bir şeyler öğrettiklerimiz falan. Ancak artık tahtaları her öğretmen kullanıyor derse girip takip etmek mantıksız geliyor bana. Tahta olmasa öğretmenler perişan olur zaten :)

Geri