BTR rapor ekders kesintisi

Kodla Büyü

otherm

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar BTR yim perşembe ve cuma raporluyum. Bu durumda sadece o günlerin ekdersi (3+4) mi kesilir yoksa hafta bütünlüğü niterek tüm hafta (18 saat) mi kesilir ?

sadece giden 7 olur raporu aksam persembe aksamı almıssan o gun calısmıssan sadece ertesı gunu keserler , ki ben hep oyle yapmısımdır.gunudz calısmıssam aksam bıle olsa raporu ertesı gunu kestırıyorum

Haftalık ek dersiniz 4+3+4+3+4 şeklinde yazılır. Hangi gün gelmemişseniz o günün ek dersi kesilir.

Konuyu hortlatıyorum. Malum 1 mayısta ekders kesiliyor. BTR bana göre 4,3,4,3,4 yazıldığı için 3 kesilmesi gerekiyor ama bizim md yrd. Ogün 6saat ders olduğu için ve 1saatte (Her on saate bir verilen ) toplam7 saat kesileceğini iddia ediyor. Bununla ilgili resmi belge var mı ? Bana göre (BTR) söylediğim gibi olmalı ama belge lazım.

Konuyu hortlatıyorum. Malum 1 mayısta ekders kesiliyor. BTR bana göre 4,3,4,3,4 yazıldığı için 3 kesilmesi gerekiyor ama bizim md yrd. Ogün 6saat ders olduğu için ve 1saatte (Her on saate bir verilen ) toplam7 saat kesileceğini iddia ediyor. Bununla ilgili resmi belge var mı ? Bana göre (BTR) söylediğim gibi olmalı ama belge lazım.
resmi belgelik bir şey yok hocam 3 kesilir normal öğretmenin derse girmesi gibi değerlendirmiş şekilde olmaz kendi ek dersini de o şekilde kessin o zaman

Hocam her 10 saate 1 saat diye bir şey BTR de yok, BTR haftada 25 saat derse de girse 8 saat derse de girse haftada 18 saat ekders alır ne 1 eksik ne 1 fazla

Kendisinden de kesiyorsa bilmiyor, sadece size kastı var demektir.

Müdürünüz bi haber, torpille gelmiştir muhtemelen.

Yorumlariniz içi teşekkürler. Art niyet değil ama cahilliginden yapıyor gibi ne geliyor. Resmi belge göster diyor. Sözlü olarak anlattım anlamıyor.

Yorumlariniz içi teşekkürler. Art niyet değil ama cahilliginden yapıyor gibi ne geliyor. Resmi belge göster diyor. Sözlü olarak anlattım anlamıyor.

Hocam idarecilerin de aynı şekilde kesilir. o güne denk gelen ek ders saati kesilir. BTR de öyle. bunu anlatın bence.

BTR'lerin ek dersleri KBS sistemine girilirken ek ders yerine geçen görevlendirme kalemi ile girilir tıpkı idarecilerde olduğu gibi. O yüzden BTR ek derslerinde ders sayısı, ders planlama görevi, kulüp veya sınıf öğretmenliği hesabı yapılmaz. 4+3+4+3+4 şeklinde dağılımdan hangi gün gelmediyseniz 3 veya 4 kesilir. Belge istiyorsa btr görevlendirme yazısını gösterin haftalık 18 saat ek ders alır dediği onunla da tatmin olmuyorsa siz de ondan belge isteyin neye dayanarak bu kadar kesinti yapıyorsunuz diye.

BTR sabıt ekders ile çalışır 10 saate 1 hazırlık yada sınıf gorevı gıbı 1er ekders almaz .ders dısı faalıyetler ayrı tabıı. sabıt ve 4+3+4+3+4 seklındedır hangı gunse gunluk kesılır haftalık degıl

Aynı durum bizde de var 1 mayista ekdersim
O gün olan ders saatim kadar kesildi. Dogru mudur?
Arkadaslar; İdari izinli, görevli izinli, raporlu ve resmi tatile denk gelen günlerde BTR'nin ekdersi nasıl olmalı?

Geri